Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nın yayın krizi çözüldü

İSTANBUL,() - BİR süredir Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nın yayın haklarını elinde bulunduran Saran Holding ile yayıncı kuruluşun belirlenmesi için yapılan girişimler nihayet sonuç verdi. Saran Holding ile TRT arasında anlaşma sağlandı. Saran...

Haberler 05.08.2016, 16:09 05.08.2016, 17:30
Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nın yayın krizi çözüldü

İSTANBUL,() - BİR süredir Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nın yayın haklarını elinde bulunduran Saran Holding ile yayıncı kuruluşun belirlenmesi için yapılan girişimler nihayet sonuç verdi. Saran Holding ile TRT arasında anlaşma sağlandı.

Saran Holding'den yapılan açıklama şu şekilde: " Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nın yayın hakları konusunda Saran Medya ile TRT arasında anlaşma sağlanmıştır. Grubumuz kurumsal olarak; Türk sporcuların da boy göstereceği dünyanın en önemli spor organizasyonunun izleyicilerle buluşması için, ilk günden itibaren gereken tüm iyi niyeti göstermiş ve kamu yararı prensibi çerçevesinde üstüne düşeni fazlasıyla yapmıştır. Bu süreçte bir devlet kurumu olan ve geçmişten günümüze tüm Olimpiyat Oyunlarını sporseverlerle buluşturan TRT'nin yayınları gerçekleştirebilmesi için her türlü özveri ve fedakarlık, kurumumuz tarafından önceliklendirilmiştir. Gelinen noktada TRT yönetimi de gerekli özveride bulunmuş ve anlaşma sağlanmıştır. Bu vesileyle özel olarak, anlaşma sürecindeki katkıları dolayısıyla Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ederiz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@