Michael Schumacher onuruna futbol maçı düzenlenecek

    MAİNZ- Kayakla geçirdiği kazadan sonra 2013 yılından beri tedavi gören unutulmaz F1 yarışçısı Michael Schumacher onuruna 27 Temmuz'da Mainz Coface Arena'da ünlüler futbol maçı yapacaklar. Kaptanlığını NBA basketbolcusu...

Haberler 24.07.2016, 10:47
Michael Schumacher onuruna futbol maçı düzenlenecek

 

 

MAİNZ-

Kayakla geçirdiği kazadan sonra 2013 yılından beri tedavi gören unutulmaz F1 yarışçısı Michael Schumacher onuruna 27 Temmuz'da Mainz Coface Arena'da ünlüler futbol maçı yapacaklar.

Kaptanlığını NBA basketbolcusu Dirk Nowitzki'nin yapacağı takım ile Alman pilot Sebastian Vettel'in takımı karşı karşıya gelecek.

Futbola büyük düşkünlüğü olan Michael Schumacher, sağlığında her Formula-1 yarışından önce pilotlar takımı ile o ülkenin şöhretlerine karşı oynardı. Bu defa arkadaşları, sağlığına kavuşmak için mücadele eden Michael Schumacher'in onuruna sahaya çıkacaklar.

Pilotlar takımında ünlü sürücülerin yanında Schumacher'in oğlu Mick de yer alacak. Nowitzki'nin takımında ise eski şöhretler yanında Podolski de oynayacak.

34 BİN KİŞİLİK STADIN TAMAMEN DOLMASI BEKLENİYOR

Bilet fiyatlarının 15 ve 9 Euro olarak belirlendiği tribünün bir bölümü Schumacher'in özel dostları ve hayranlarına ayrılacak. Buraya girenler bağışta bulunacaklar.

Elde edilecek gelirin tamamı, hiç bir kesinti yapılmadan Nowotzki'nin destekledi BasKIDball (çocuk basketbolcular inisiyatifi) ile "Kafatası ve Beyin Hastaları"na Destek Fonu" arasında paylaşılacak.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@