Menemen Belediyespor'da hedef zirve

SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden, Erman Kılıç, Ertuğrul Arslan, Ahmet Arı ve Gökhan Ünal gibi yıldızları transfer eden Menemen Belediyespor, yeni sezon öncesi rakiplerine gözdağı verirken, Teknik Direktör Suat Kaya "Şampiyonluğun...

Haberler 31.08.2016, 11:52
Menemen Belediyespor'da hedef zirve
SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden, Erman Kılıç, Ertuğrul Arslan, Ahmet Arı ve Gökhan Ünal gibi yıldızları transfer eden Menemen Belediyespor, yeni sezon öncesi rakiplerine gözdağı verirken, Teknik Direktör Suat Kaya "Şampiyonluğun en güçlü adayıyız" dedi.
Meslek yaşamında kendisine her zaman büyük hedefler koyduğunu dile getiren Suat Kaya "Mütevazı olmaya gerek yok. Bu takım ligin en iyilerinden biri. Hazırlık maçlarında zirve ışığını gördüm. Sadece kağıt üzerinde güçlü değiliz, sahada da ne yapacağımızı iyi biliyoruz. Yaptığımız transferlerle rakiplerimize şimdiden psikolojik bir üstünlük kurduk. Herkesin çekineceği bir takım olduk. Bunu zaten lig başlayınca da herekese kanıtlacağız" diye konuştu. 
Göztepe ve Bucaspor'dan sonra Menemen Belediyespor'un takımın başına geçerek üst üste üçüncü İzmir kulübünde görev aldığını hatırlatan Suat Kaya, İzmir futboluna hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirterek şöyle devam etti:
"Menemen'e gelmekle kariyerimin en doğu kararlarından birini verdiğimi düşünüyorum. Burada belediye, kulüp ve halk, inanılmaz bir bütünlük kurmuş. Herkes bizi seviyor, inanılmaz ilgi görüyoruz. Şampiyon olarak bu sevginin karşılığını vermek istiyoruz. Kadrodaki 18 yaşındaki genç bir oyuncu ile 36 yaşındaki yıldız aynı hedef için çalışıyor. Herkesin gözünde inanç var. Bu sezonu çok önemsiyorum. Hem Menemen hem de İzmir futbolunun başarısı için elimizden geleni yapacağız."

FOTOĞRAF  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@