Marcao Ailesine Edilen Küfürlere İsyan Etti! Sosyal Medya Krize Şahit Oldu!

Kendisi ve eşine edilen küfürler ardından çılgına dönen Marcao, ‘’Artık bıktım!’’ diyerek takımından ayrılmak istediğini belirtti. Bu sözleri ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Marcao Ailesine Edilen Küfürlere İsyan Etti! Sosyal Medya Krize Şahit Oldu!

Marcao kendisine ve eşine yöneltilen küfürler ardından, ‘’ Artık bıktım!’’ diyerek, takımından ayrılacağını söyledi. Araya ise Fatih Terim girmek zorunda kaldı. Galatasaray’ın Alanya’da yenildiği maç sonrasında büyük bir kriz gündeme geldi. Takımın futbolcusu Marcao sosyal medya üzerinden linç ve küfür yağmuruna tutuldu. Taraftarın belirli bir kesimi tarafından ise bu davranışlar ve özellikle futbolcunun eşine yapılanlar kınandı.

Eşine Karşı Hakaret Edildi!

Maçta kötü bir performans sergileyen Brezilyalı stoper Marcao bazı holiganlar arasından sosyal medya üzerinden küfür saldırısına uğradı. Hem futbolcu hem de eşi Pan Teixeira’ya ağza alınmayacak ağır hakaretler sosyal medya üzerinden yapıldı.

Futbolcu’nun ise evinde eşini ağlarken bulması bardağı taşıran son damla oldu. Futbolcu eşini ağlarken gördükten sonra, çok sinirlenerek idari menajeri olan Mert Çetin’e ‘’ Eşim buradan ayrılmak istiyor. Artık bıktık ve bunları hak etmiyoruz.’’ dedi.

Çetin ise bu şok gelişmeyi hemen Fatih Terim’e iletti. Terim futbolcu ile telefonda görüntülü görüşme yaparak, onu sakinleştirmeye çalıştı. Ardından Mert Çetin’de arabasına binerek futbolcunun evine ziyaret gerçekleştirdi. Bu tarz hakaretleri be küfürleri hak etmediği belirten ve aynı zamanda işin içine ve onun oyununa ailesinin neden karıştırıldığına anlam veremeyen futbolcu, bir gurup holigan’ın davranışları yüzünden zor bir durum içine girdi.

Futbolcu Dava Açıyor!

Güçlükle sakinleştiren futbolcu, gece 02:00 gibi hala uyumamış ve sosyal medya üzerinden konu ile ilgili bir paylaşım gerçekleştirmişti. Holiganların bu girişimleri ardından tüm gece sinirine hakim olmaya çalışan futbolcu, 02:00 saatinde bir sert bir paylaşım yaptı. Marcao eşine ve kendisine hakaret eden kişiler hakkında suç duyurusunda en kısa zamanda bulunacağını ifade etti. Bunun yanında paylaştığı diğer mesajda ise ‘’ Benim tüm taraftarlara saygı duyduğum gibi, sizin de aileme saygı duymanızı istiyorum.’’ dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@