Manisaspor para arıyor

İlker KILIÇASLAN / MANİSA, ()- YENİ sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdüren PTT 1'inci Ligi takımlarından Manisaspor'da yöneticiler, eski futbolcu ve teknik adamlara olan 2 milyon TL borçtan kaynaklanan transfer yasağını...

Haberler 20.07.2016, 13:04
Manisaspor para arıyor

İlker KILIÇASLAN / MANİSA, ()- YENİ sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdüren PTT 1'inci Ligi takımlarından Manisaspor'da yöneticiler, eski futbolcu ve teknik adamlara olan 2 milyon TL borçtan kaynaklanan transfer yasağını kaldırabilmek için harıl harıl para arıyor.
Transfer döneminde çok sayıda oyuncuyla ön protokol yapmasına rağmen yasak yüzünden hiçbirine resmi imza attıramayan yöneticiler, bir yandan kaynak ararken diğer taraftan da rakamlarda indirim yapmaları için alacaklı futbolcularla görüşüyor. Kulübün Murat Erdoğan'a 700, Volkan Babacan'a 600, Causic'e ise 300 bin TL borçlu olduğunu belirten Profesyonel Şube Yöneticisi Mustafa Karakaş, "Bunlar en yüksek rakamlar. Diğerleri daha küçük meblağlar" dedi.

Henüz Makukula ve Iwanski'nin alacaklarından kaynaklanan bir yasak gelmediğini sözlerine ekleyen Mustafa Karakaş, "Öncelikle transfer yasağını kaldıracağız. Futbol Federasyonu'ndan gelecek paralarda aksama olmaz ve sponsor konusunda çabuk hareket edebilirsek sorunu kısa sürede çözeceğimize inanıyorum" diye konuştu.
Başkan Abdullah Mergen ise transfer yasağını kaldırılmak için sadece yönetimin gayretinin yetmeyeceğini, belediyelerin ve siyasilerin de desteğine ihtiyacları olduğunu söyledi.
Diğer yandan sezon sonunda kulüple yollarını ayıran Sercan Türkeri'nin federasyona yaptığı başvurunun sonuçlandığı ve genç futbolcunun 279 bin TL alacağının kesinleştiği bildirildi.

  FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@