Manisa Belediyespor'da Özer Hurmacı geldi ipler koptu

İZMİR, ()- AKHİSAR Belediyespor'a geçen sezon Süper Lig'deki en parlak dönemini yaşatan teknik direktör Cihat Arslan'ın bu sezon henüz ikinci haftada görevden ayrılması, şaşkınlık yaratırken kararın arka planında Özer Hurmacı...

Haberler 02.09.2016, 14:12
Manisa Belediyespor'da Özer Hurmacı geldi ipler koptu

İZMİR, ()- AKHİSAR Belediyespor'a geçen sezon Süper Lig'deki en parlak dönemini yaşatan teknik direktör Cihat Arslan'ın bu sezon henüz ikinci haftada görevden ayrılması, şaşkınlık yaratırken kararın arka planında Özer Hurmacı transferinin yattığı ortaya çıktı.
Fenerbahçe'den alınan Serdar Kesimal'ın Avusturya kampında sakatlanmasından sonra yönetimden mutlak bir stoper alınmasını isteyen Cihat Arslan, transferin son gününe kadar bu yöndeki ısrarını sürdürdü. Ancak transferin son gününde stoper yerine Trabzonspor'dan ayrılan Özer Hurmacı alınınca ipler koptu.

Yöneticilere Serdar Kesimal'ın henüz iyileştiğini, Douglao'nun başına bir şey gelmesi halinde savunmanın çökeceğini dile getiren Cihat Arslan, "Douglao'nun geçen sezon sakatlanıp takımdan ayrı kaldığı dönemde sakatlık yüzünden oynamadığı 6 maçta 1 galibiyet alabildik. Özer'e karşı değilim ama bizim önceliğimiz stoperdi. Kadro müsaitti, iki oyuncu alabilirdik" dedi.
Yönetimin yüksek maliyetlerden söz edip mevcut kadronun yeterli olduğunu söylemesi gerginliği artırınca, taraflar karşılıklı anlaşıp yolları ayırma kararı aldı ve Cihat Arslan'ın Akhisar'daki 444 günlük dönemi sona ermiş oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@