Karacabey 15 Temmuz Şehitleri Maratonu 25 Eylül’de

Yasin KESKİN/ KARACABEY (Bursa) )- BURSA’NIN Karacabey İlçesi’nde Longoz Ormanı içinde 25 Eylül'de ilk defa düzenlenecek 15 Temmuz Şehitleri Yarı Maratonu'nun geleneksel hale getireceği açıklandı. Karacabey Longoz Ormanı içinde...

Haberler 26.08.2016, 15:29
Karacabey 15 Temmuz Şehitleri Maratonu 25 Eylül’de

Yasin KESKİN/ KARACABEY (Bursa) )- BURSA’NIN Karacabey İlçesi’nde Longoz Ormanı içinde 25 Eylül'de ilk defa düzenlenecek 15 Temmuz Şehitleri Yarı Maratonu'nun geleneksel hale getireceği açıklandı.
Karacabey Longoz Ormanı içinde yapılacak olan 15 Temmuz Şehitleri Maratonu ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın 21 kilometrelik yarı maratonla igili düzenlediği basın toplantısına Rio Olimpiyatları’nda yarışan milli atletler Bekir Karayel ve Ercan Muslu'da katıldı. Belediye Başkanı  Özkan, şunlarıı söyledi:
"Karacabey Longozu Yarı Maratonu’nda ülkemizin en ünlü atletlerinin de yer aldığı yaklaşık 800 atlet, Demokrasi Şehitleri için koşacak. Yeniköy’den start alacak ve Longoz Ormanları’ndan geçecek olan maratonun güzergahındaki nadir doğal güzelliklerin, tüm atletler ve izleyenler için eşsiz deneyim olacağı kanaatindeyiz. Oksijen deposu olan bu ormanların içindeki canlı çeşitliliği ve endemik bitki örtüsü ve vahşi atları ile yarış, muhteşem bir ortamda düzenlenecek."

FOTOĞRAF

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@