Kadir Has Spor Merkezi sezona hazır

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 2016-17 sezonu öncesi hazırlıklar tamamlandı. Hizmet vermeye başladığı 2008 yılından bu yana birçok ulusal ve uluslararası...

Haberler 01.09.2016, 12:49 01.09.2016, 23:22
Kadir Has Spor Merkezi sezona hazır
KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 2016-17 sezonu öncesi hazırlıklar tamamlandı.
Hizmet vermeye başladığı 2008 yılından bu yana birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde en fazla seyirci ortalamasına sahip salon olma özelliğini koruyor.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve Avrupa Ligi maçlarında mücadele eden Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi Bayan Basketbol takımına ev sahipliği yapan spor merkezinde yeni sezon öncesi hazırlıklar tamamlandı. Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 12-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 10. Erciyes Cup Basketbol turnuvası ile başlayacak yoğun tempo, Ekim ayının sonundaki Fiba Eurocup ilk maçı ve 29 Ekim'de ligin 2'nci haftasında oynanacak olan Beşiktaş karşılaşması ile devam edecek. 

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@