Kadıköy'de olağanüstü hal

Passoligi olamayan kişiler stat çevresine yaklaştırılmıyor. Süper Lig’de Fenerbahçe ile Osmanlıspor arasında oynanacak maça saatler kala, stat çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Haberler 03.04.2016, 18:07
Kadıköy'de olağanüstü hal
Passoligi olamayan kişiler stat çevresine yaklaştırılmıyor Süper Lig’de Fenerbahçe ile Osmanlıspor arasında oynanacak maça saatler kala, stat çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

İstanbul Valiliği tarafından alınan önlemler gereği maç günü bazı statların çevresinde ki yollar kapatılacak ve maç bitiminden 1 saat sonrasına kadar o şekilde kalacaktı. Bunun ilk örneği bu akşam Ülker Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanacak olan Fenerbahçe-Osmanlıspor maçı ile başladı.

Fenerbahçe-Osmanlıspor maçı öncesindeyse güvenlik güçleri stat çevresini ablukaya almış durumda. Saat 15.00'ten itibaren stada çıkan bütün yollar trafiğe kapatılırken passoligi olamayan kişiler stat çevresine yaklaştırılmıyor bile. Stada gelen taraftarlar ve çantaları kurulan barikatlarda tek tek aranırken, havanın ısınması ile birlikte maça yoğun ilgi gösteren taraftarlar, görev yapan polislerin yükünü bir hayli artırdı.  
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@