İzmir'de 1907 Fenerbahçe balosu

FENERBAHÇE Spor Kulübü İzmir Şubesi'nin 19 Temmuz'da yapılması planlanan ancak, 15 Temmuz'daki darbe girişimi nedeniyle ertelenen '1907 Fenerbahçe Balosu', dün Bayraklı Arena'da gerçekleşti. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın da kutlandığı...

Haberler 01.09.2016, 10:50 01.09.2016, 23:10
İzmir'de 1907 Fenerbahçe balosu
FENERBAHÇE Spor Kulübü İzmir Şubesi'nin 19 Temmuz'da yapılması planlanan ancak, 15 Temmuz'daki darbe girişimi nedeniyle ertelenen '1907 Fenerbahçe Balosu', dün Bayraklı Arena'da gerçekleşti.
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın da kutlandığı baloya katılan Fenerbahçe Başkanvekili Mithat Yenigün konuşmasında 3 Temmuz şike operasyonunda Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Ne şikesi, devlet elden gidiyor" sözlerini hatırlatarak, "Başkanımızın bu sözlerini çoğumuz anlayamamıştık. Kendisinin dik duruşu bize cesaret verdi. Fakat asıl desteği camiadan aldık. Seyirci yasağının olduğu bir müsabakada 46 bin çocuk ve hanımlarımızla dünya rekoru kırdık. Fenerbahçe'ye sahip çıkacağız, çünkü Fenerbahçe bu ülkeye sahip çıkıyor" ifadeliri kullandı.
Fenerbahçe İzmir Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, 3 Temmuz sürecinden bu yana FETÖ ile mücadele ettiklerini ifade ederek, "Kazanılmış şampiyonluğumuzu almak istediler. Bizi Avrupa kupalarına göndermediler. Her zaman adaletin tecelli edeceğine inandık ve buna şahit olduk. Yapılanların kumpas olduğu ortaya çıktı. Terör örgütüne karşı ilk mücadeleyi Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetimimiz başlattı. Fenerbahçe bir cumhuriyettir. Bu söylemi çarpıtalanlar, başka yönlere çekenler, Fenerbahçe'nin ilkeler ve inançlar abidesi olduğunu görmek istemediler. Tarih bu gerçeği onların yüzlerine çarptı" dedi. Baloya sponsor olanlara plaket verilirken, konuklar Aegean Band orkestrasının şarkılarıyla keyifli bir gece yaşadı.

FOTOĞRAF

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@