İzmir'de Amerikan Kolej Basketbol Ligi seçmeleri yapılıyor

ULUSAL Basketbol Akademi (UBA) tarafından düzenlenen Amerikan Kolej Basketbol Ligi (NCAA) seçmeleri, İzmir'de başladı. Bornova Belediyesi'nin yeni hizmete giren Atatürk Spor Kompleksi'ndeki seçmelerin startını Türk basketbolunun önemli isimlerinden...

Haberler 23.07.2016, 13:42
İzmir'de Amerikan Kolej Basketbol Ligi seçmeleri yapılıyor
ULUSAL Basketbol Akademi (UBA) tarafından düzenlenen Amerikan Kolej Basketbol Ligi (NCAA) seçmeleri, İzmir'de başladı.
Bornova Belediyesi'nin yeni hizmete giren Atatürk Spor Kompleksi'ndeki seçmelerin startını Türk basketbolunun önemli isimlerinden Hüseyin Beşok, yaptığı hava atışıyla verdi. Seçmeleri Hırvatistan, Hollanda, Bosna Hersek, Karadağ ve ABD'den gelen antrenörler de takip altına alırken tüm maçlar, internet üzerinden canlı olarak yayınlandı.
Seçmeler sonunda değerlendirmeye alınacak olan sporcular, ABD'de basketbol ve eğitim bursu kazanacak. Avrupa ve ülkemizden 15'i kız 75 genç basketbolcunun katıldığı seçmeler, 2 gün boyunca devam edecek. UBA Genel Koordinatörü Orçun Topçu, gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade ederken, "Türk basketbolun kalbi İzmir'de atıyor. 15-21 yaş kategorisinde çok önemli bir organizasyon gerçekleştirdik. Seçmeler genç oyuncular için büyük fırsat olacak" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@