Hem ağlatan hem bayıltan koşu

ZONGULDAK'ta düzenlenen Okullar Arası Kros İl Birinciliği karşılaşmalarında öğrencilerden bir bölümü dereceye giremediği için ağlarken, bazıları da bitiş çizgisinde fenalık geçirdi.

Haberler 10.12.2015, 16:02
Hem ağlatan hem bayıltan koşu

(DHA)- ZONGULDAK'ta düzenlenen Okullar Arası Kros İl Birinciliği karşılaşmalarında öğrencilerden bir bölümü dereceye giremediği için ağlarken, bazıları da bitiş çizgisinde fenalık geçirdi.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'nce Fener Semti'ndeki parkurda yapılan karşılaşmaya Zonguldak merkez ile Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Devrek İlçesi'ndeki elemelerde dereceye giren öğrenciler katıldı. Öğrenciler, yıldız kızlar ve yıldız erkekler, gençler kızlar ve erkekler olmak üzere 4 kategoride mücadele etti. Öğrencilerden bir bölümü parkuru tamamlayamadan, bazıları da bitiş çizgisinde fenalık geçirip kendilerini yere bıraktı. Öğrencilere öğretmenleri ve sağlık görevlileri müdahale etti. Bazı öğrenciler de dereceye giremedikleri için gözyaşı döktü. Ağlayanları öğretmenleri teselli etti. Yıldız erkekler kategorisinde koşan 12 yaşındaki Tahir Enes Yener'in sol ayağı, yarış sonunda Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü binası önünde bulunan mazgala sıkıştı. Öğretmenleri tarafından kurtarılan Yener, kucakta ambulansa taşındı ve hastaneye kaldırıldı. Kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin bölge müsabakalarında Zonguldak'ı temsil edeceği belirtildi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@