Güreş Federasyonu Başkanı Aydın: Hedef Rio Olimpiyatları

TÜRKİYE Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Amerika'da 3 altın madalya kazandığımız Dünya Serbest ve Groke-Romen Güreş Şampiyonası'nı  değerlendirirken, "Şimdi de hedefimiz Brezilya’nın Rio kentinde yapılacak olimpiyatlar" dedi.

Haberler 16.09.2015, 14:33
Güreş Federasyonu Başkanı Aydın: Hedef Rio Olimpiyatları
BURSA, (DHA)- TÜRKİYE Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Amerika'da 3 altın madalya kazandığımız Dünya Serbest ve Groke-Romen Güreş Şampiyonası'nı  değerlendirirken, "Şimdi de hedefimiz Brezilya’nın Rio kentinde yapılacak olimpiyatlar" dedi.

Tophane’deki Sümbüllü Bahçe Konağı’nda yapılan toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Musa Aydın 18 yıl sonra Dünya Şampiyonası'nda kazanılan 3 altın, 2 gümüş, 1 bronz madalyanın sevincini, şehit haberleri yüzünden buruk yaşadıklarını belirtti. Başkan Musa Aydın, şöyle devam etti:

"OLİMPİYAT KOTASI KAZANDIK"

"Las Vegas’ta yapılan şampiyonası, bizim için büyük bir sınavdı. Ülkeler bu şampiyonada olimpiyat kotaları alınacağı için çok iyi hazırlanarak gelmişlerdi. Biz sonuçta büyük bir başarı elde ederek olimpiyatlar için vize aldık. Sil baştan tüm kadrolarda yaptığımız değişikliklerle şampiyonaya hazırlandık. Türkiye tarihinde 5'nci defa 3 altın madalya çıkarmayı başardık. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettik." 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@