Galatasaray-Kasımpaşa Maçı İçin Saat Değişikliği Yapıldı! Kar Yağışı Maçı Öne Çekti!

İstanbul’da beklenen kar yağışı nedeniyle Galatasaray-Kasımpaşa maçı 19:00 saatinden 3 saat daha öne çekildi. Sporseverler Galatasaray-Kasımpaşa karşılaşmasını 16:00’da izleyecekler.

Galatasaray-Kasımpaşa Maçı İçin Saat Değişikliği Yapıldı! Kar Yağışı Maçı Öne Çekti!

Süper Lig’de Galatasaray ile Kasımpaşa arasında yarın oynanacak olan maça ilişkin değişiklikler, kar yağışı beklentisi sebebiyle yapıldı. Yarın 19:00’da yapılacak olan mücadelenin saati değişerek, yarın saat 16:00’a alındı. Yapılan açıklama kapsamında maçı heyecan ile bekleyen taraftarın saat detayına dikkat etmesi gerektiği belirtildi.

Takımlar Ortak Kararla Erken Başlayacak!

İki kulübün yazılı talepleri üzerine İstanbul’da maçın eski saatinde beklenen kar yağışına bağlı olarak maç başlangıç saati 3 saat daha öne çekildi. Başkan Mustafa Cengiz bu karar nedeniyle TFF’ye teşekkürlerini iletti. Cengiz yaptığı açıklama kapsamında ‘’ Geçen sene Erzurum ‘da ki karşılaşma için de kar yağışı sebebi ile saatin değiştirilmesini talep etmiştik, ancak kabul edilmemişti. Demek ki artık bu fikirlerini değiştirmişler.’’ dedi. 

Galatasaray 16:00’da yine de az miktarda kar yağısının görülebileceği, ancak 19:00 saatlerinde olduğu kadar yoğun olmayacağı maç için hazırlıklarına devam ediyor. Zemini maç için mümkün olduğunca hazır hale getirmek ve kat yağısından korumak için önlemler alınıyor.

Yarın yapılacak olan karşılaşma hem Galatasaray hem de Kasımpaşa taraftarları cephesinde heyecan ile bekleniyor. Maç karşılaşmalarına katılım sağlanamadığı şu dönemde ise taraftarlar sosyal medya üzerinden takımlarına destek çıkmaya devam ediyorlar.

Galatasaray Haftanın Gündeminde!

Galatasaray-Kasımpaşa maçı öncesinde her iki takım tarafına bakıldığında ise son haftalar Galatasaray için oldukça hareketli geçti. Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi Kadıköy’de mağlup etmesi ve etkilerinin sosyal ağlarda hala devam etmesi takımın gündemden düşmemesine sebep oluyor. Maçın hemen ardından ise hakemler için büyük eleştiriler özellikle Fenerbahçe tarafından gelmişti.

Galatasaray derbi maçı ardından yüksek performans göstermek yerine iyi taktik ile oyunu yöneten ve alan taraf olarak değerlendirilirken, Fenerbahçe için ise sahip olduğu potansiyeli kötü futbol taktiği ve uygun olmayan bir ilk 11 ile maçı kaybeden takım tanımlaması yapıldı. Futbol eleştirmenlerinin yakın takibinde olan bu maç ardından sıra şimdi Galatasaray için Kasımpaşa maçında.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@