Fenerbahçe Yandex Reklam Filmi Çekildi

FENERBAHÇE Spor Kulübü ile Yandex arasında imzalanan anlaşma ile yürürlüğe giren ve sarı lacivertli taraftarların yoğun ilgisi ile her geçen gün katlanarak büyüyen Yandex projesi için bir reklam filmi çekildi.

Haberler 11.09.2015, 00:56
Fenerbahçe Yandex Reklam Filmi Çekildi
İSTANBUL, (DHA) - FENERBAHÇE Spor Kulübü ile Yandex arasında imzalanan anlaşma ile yürürlüğe giren ve sarı lacivertli taraftarların yoğun ilgisi ile her geçen gün katlanarak büyüyen Yandex projesi için bir reklam filmi çekildi.


Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki reklam filminin yönetmenliğini, iyi bir Fenerbahçe taraftarı olarak da bilinen ünlü yönetmen Serdar Erener yaptı. Keyifli bir ortamda gerçekleşen reklam filmi çekimi için Sportif Direktör Guiliano Terraneo, futbol takımının yıldızları Volkan Demirel, Robin Van Persie, Luis Nani, Caner Erkin ve Fernandao kamera karşısına geçti. Reklam filmi çekimlerini yakından izleyen Yandex Türkiye CEO'su Mehmet Ali Yalçındağ ve Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanlarından Önder Fırat, Fenerbahçe Yandex projesinin giderek büyüyeceğini ve Fenerbahçe'ye büyük katkılar sağlayacağını ifade ettiler.


Volkan Demirel, Robin Van Persie, Luis Nani, Caner Erkin ve Fernandao da, Fenerbahçe Yandex reklam filmi çekimlerinin çok keyifli geçtiğini dile getirdiler.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@