Fenerbahçe Spor Kulübü: Artık Futbolun Sonuna Gelinmiş Ve Kan Dökülmüştür

ANKARA (ANKA) – Fenerbahçe Spor Kulübü, futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıya ilişkin, “Fenerbahçe’ye yönelik organize ve tasarlanmış silahlı saldırı ve suikast girişimidir. Artık futbolun sonuna gelinmiş

Haberler 05.04.2015, 05:16
Fenerbahçe Spor Kulübü: Artık Futbolun Sonuna Gelinmiş Ve Kan Dökülmüştür

ANKARA (ANKA) – Fenerbahçe Spor Kulübü, futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıya ilişkin, “Fenerbahçe’ye yönelik organize ve tasarlanmış silahlı saldırı ve suikast girişimidir. Artık futbolun sonuna gelinmiş ve kan dökülmüştür” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Çaykur Rizespor–Fenerbahçe müsabakası sonrasında futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırı anımsatılarak, şöyle denildi:

“Öncelikle belirtmek isteriz ki; bu üstü örtülecek basit bir taraftar olayı değil, Fenerbahçe’ye yönelik organize ve tasarlanmış silahlı saldırı ve suikast girişimidir. Temmuz kumpasından bu yana bazı odaklarca körüklenen, korunan ve hatta ödüllendirilen Fenerbahçe düşmanlığının geldiği son aşamadır. Artık futbolun sonuna gelinmiş ve kan dökülmüştür. Bu eylemi yapan ve yaptıranların bir an evvel bulunarak cezalandırılmaları Fenerbahçe’nin vazgeçilmez hassasiyeti ve önceliğidir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak düşüncemiz bu karanlık eylem aydınlatılana ve Fenerbahçe kamuoyu vicdanı tatmin edilene kadar liglerin ertelenmesinin kaçınılmaz olduğudur. Tüm Fenerbahçe camiasını itidale davet etmekle beraber, bu konuyla ilgili ayrıntılı ve kapsamlı karar ve açıklamalarımızı pazartesi günü yapacağımız olağanüstü yönetim kurulu toplantı sonrası kamuoyuyla paylaşacağımızı deklare ederiz. Bu hain ve alçak saldırıda yaralanan otobüs şoförümüz ufuk kıran başta olmak üzere tüm sporcularımıza, teknik heyetimize, çalışanlarımız ile ailelerine ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.” (ANKA)
(AYÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@