Eski Başkan Aktürk: Benimle uğraşacaklarına Balıkesirspor'la ilgilensiler

BALIKESİRSPOR yönetiminin cezalı olmasına rağmen, başkasının Passolig kartı ile maça girdiği için disiplin kuruluna sevk edip, döneminde hesap ve ödemelerde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunduğu eski Başkan...

Haberler 03.03.2016, 15:02
Eski Başkan Aktürk: Benimle uğraşacaklarına Balıkesirspor'la ilgilensiler
BALIKESİRSPOR yönetiminin cezalı olmasına rağmen, başkasının Passolig kartı ile maça girdiği için disiplin kuruluna sevk edip, döneminde hesap ve ödemelerde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunduğu eski Başkan Tuna Aktürk, "Benimle uğraşacaklarına takımla ilgilensinler" dedi.

Basın Sözcüsü Umut Kırtıl'ın kendisiyle ilgili iddia ve suçlamaları sonrası süreci izleyeceğini söyleyen Aktürk, "Basın toplantısında çok şey söylenmiş ama somut bir iddia yok. İmzayı kim atmış, ne zaman atmış belli değil.  Ancak suç duyurusu sonrası savcı çağırırsa gider ifademi veririm" diye konuştu.
Göztepe maçına da Balıkesirspor'u çok sevdiği için gittiğini belirten Aktürk, şunları söyledi:

"Eğer ceza verilecekse kulübe değil, bana verilecek. O fotoğrafı çekip sosyal medyada paylaşanlar Başkan Feyyaz Çiftçi'nin adamları. Kulübe kim zarar veriyor ortada. Beni ihraç etmekten bahsediyorlar. Disiplin kurulu henüz savunmam istenmedi" ifadesini kullandı. Yönetimin bu açıklamalarla gündemi değiştirmek istediğini iddia eden Tuna Aktürk sözlerini şöyle noktaladı. "Şimdilik süreci izliyorum. Yönetime de benimle uğraşmak yerine takımla ilgilenmelerini öneriyorum. Giresunspor maçı da kaybedilirse ligde iddiamız kalmaz."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@