Emre Belözoğlu’ndan Galatasaray Cephesine Açıklama Gecikmedi: Sana Ne Benim Futbolcumdan!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Galatasaray’ın ikinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın açıklamalarına karşılık verdi. Belözoğlu, ‘’Sana ne benin futbolcumdan.’’ diyerek sözlerine başladı.

Emre Belözoğlu’ndan Galatasaray Cephesine Açıklama Gecikmedi: Sana Ne Benim Futbolcumdan!

Belözoğlu açıklamalara tepki gösterirken, ‘’Sana ne benim futbolcumdan. Başkasıyla sözleşmesi bulunan futbolcuyla ilgili konuşmak yöneticilik değil. Başka bir takımın futbolcusunun adını bu kadar rahat bir şekilde telaffuz edemezsin. Nereden biliyorsun oyuncunun seni istediğini? Başakşehir’e İrfan Can Kahveci’nin gitmesi sürecinde biz vardık.‘’ ifadeleri ile Abdurrahim Albayrak’a seslendi.

Emre Belözoğlu Fenerbahçe Hakkında Konuştu!

Fenerbahçe’nin ligde zirveyi paylaştığını ifade eden Emre Belözoğlu, buna rağmen en çok konu olan ve en çok eleştirilen takımında Fenerbahçe olduğunu belirtti. 

Yaptığı açıklamada, ‘’Başta hocamız olmak üzere bizler, yöneticilerimiz ve camiamız da oyundan şuanda memnun olunmadığının farkındayız. Hocamızda beklentilerden ve doğru oyun hakkında konulardan dem vurarak takımı motive etmeye çalışıyor. Çok güçlü bir kadroya sahibiz. Herkesin hazır olması ile birlikte daha iyi bir noktaya ulaşacağız. Fenerbahçe her zaman topa hükmeden bir takım olma gayretindedir. Hocamız oyundan rahatsız, ancak taraftarımız şunu bilsin; biz her şeyin en iyi şekilde ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz.’’ dedi.

Durumdan Mutlu Olmadıklarını Belirtti!

Ciddi bir mücadele içinde olduklarını ve dönemde yeni transferler ile birlikte takımın birbirine adapte olma aşamasını geçirdiğini belirten Emre Belözoğlu, son açıklaması kapsamında kritik süreç içinde dikkatli şekilde hareket edeceklerini dile getirdi.

Fenerbahçe’nin normal şartlarda önde oynayan ve sürekli hücuma yönelen bir takım olduğunu bu yüzden şuanda ortaya gelen tablonun kendileri tarafından da sevinçle karşılanmadığını söylerken, Fenerbahçe’nin hocasının ne yapacağını bildiğini ve durumun düzeleceğini ifade etti.

Diğer yandan kulübün teknik direktörüne güveninin tam olduğunu, bu kapsamda durumun düzelmesi için tüm detayların ele alındığından haberdar olduklarını belirten Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’nin liderlik sıralarını paylaştığını şu dönemde artık haksız eleştirilere maruz kalmasının ise yersiz olduğunu ifade etti. Fenerbahçe ilerleyen süreçte yapılacak taktik değişimleri ile iyi bir futbolu sahaya yansıtmayı amaçlıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@