Denayer'e City engeli

KADİR ÇETİNÇALI / İSTANBUL,() - GALATASARAY'ın 1 sezon daha kiralamayı planladığı Jason Denayer'e kulübü Manchester City zorluk çıkarıyor. Bu sabaha karşı İstanbul'a gelmesi beklenen Belçikalı savunmacıya City Yönetimi, izin vermedi...

Haberler 31.08.2016, 13:46
Denayer'e City engeli

KADİR ÇETİNÇALI / İSTANBUL,() - GALATASARAY'ın 1 sezon daha kiralamayı planladığı Jason Denayer'e kulübü Manchester City zorluk çıkarıyor.

Bu sabaha karşı İstanbul'a gelmesi beklenen Belçikalı savunmacıya City Yönetimi, izin vermedi ve İngiltere'den kendisine talip olan kulüplerden birinde forma giymesi için ısrarını sürdürdü.

Galatasaray'a gelmeye çok istekli olan ve her konuda anlaşan Jason Denayer ise kulübünün teklifinin aksine yeniden sarı-kırmızılı formayı giymek için kararlı olduğunu bildirerek, kendisine izin verilmesi için talebini sürdürdü. Kulübünün izin vermemesi yüzündün bu sabah gelemeyen Denayer hala Galatasaray'a gelmek için menajeri ile birlikte Manchester City Yönetimi ile görüşmelerini sürdürüyor. Eğer Denayer kulübünü ikna ederse faksla imza atarak 1 yıl daha Galatasaray formasını giyecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@