Bursaspor’un ön liberoda rotası Rusya

BURSASPOR teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeşil beyazlı takımdan Ozan Tufan'ın ayrılması nedeniyle ön libero sorununu Rusya'dan alabilecekleri oyuncuyla çözebileceklerini söyledi.

Haberler 18.08.2015, 13:36
Bursaspor’un ön liberoda rotası Rusya

(DHA)- BURSASPOR teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeşil beyazlı takımdan Ozan Tufan'ın ayrılması nedeniyle ön libero sorununu Rusya'dan alabilecekleri oyuncuyla çözebileceklerini söyledi.

Ertuğrul Sağlam, dün gece bir televizyonun spor programına katıldı. Yeni transferi Balasz Dzsudzsak'ın Dinamo Moskova'dan önerdiği William Vainqueur'un durumuyla ilgili soruya cevap veren Ertuğrul Sağlam, Fransız oyuncunun alınmasının zor olduğunu belirtti. Ertuğrul Sağlam, bu konuda şunları söyledi:

"İyi ilişki içinde olduğum Spartak Moskova'nınh Türk oyuncusu Serdar Taşçı'yı arayarak konuştum. Serdar'dan transfer etmek istediğimiz oyuncu ile ilgili görüşlerini aldım. Bizim için önemli olan futbolcunun karekterli olması." 

Ertuğrul Sağlam, son olarak cuma gününe kadar tüm transferleri bitireceklerini ve Gaziantepspor karşılaşmasına eksiksiz çıkmayı planladıklarını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@