Bursaspor taktik yaptı

BURSASPOR, bugün akşam saatlerinde günün ikinci antrenmanını gerçekleştirdi. Çalışmalarını Özlüce Tesisleri’nde Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma ve koordinasyon...

Haberler 05.08.2016, 20:23
Bursaspor taktik yaptı

BURSASPOR, bugün akşam saatlerinde günün ikinci antrenmanını gerçekleştirdi.
Çalışmalarını Özlüce Tesisleri’nde Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan antrenman 6'ya 3 kontrol pas oyunu ile devam etti. Son bölümde ise Bursaspor’da taktik çalışma yapıldı.

Sakatlığı bulunan Şamil Çınaz antrenmanın ilk bölümünde takımla çalıştı daha sonra doktor kontrolünde özel çalışma yaptı. Bursaspor yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.
Bursaspor’un genç file bekçisi Ataberk Dadakdeniz'in 17. yaş günü bugün akşam antrenmanında saha kenarında kutlandı. Doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Ataberk'e pastasının ilk dilimini kaptanlardan Harun Tekin takdim etti. Daha sonra tebrikleri kabul eden Ataberk böyle güzel bir ortamda olduğu için herkese teşekkür etti.
FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@