Bursaspor'a Suudi Arabistan'dan ziyaret

BURSASPOR Kulübü Başkanı Ali Ay, bugün Suudi Arabistan futbol liginin önemli kulüplerinden Al-Ittihad Jeddah Kulübü'nün Suudi Arabistanlı Başkanı Ahmed Mesoud'la bir araya geldi. Özlüce Tesisleri'ndeki ziyarette Al-Ittihad...

Haberler 31.08.2016, 16:52
Bursaspor'a Suudi Arabistan'dan ziyaret
BURSASPOR Kulübü Başkanı Ali Ay, bugün Suudi Arabistan futbol liginin önemli kulüplerinden Al-Ittihad Jeddah Kulübü'nün Suudi Arabistanlı Başkanı Ahmed Mesoud'la bir araya geldi.
Özlüce Tesisleri'ndeki ziyarette Al-Ittihad takımınınh tekhik heyetiyle Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk'da bulundu. Başkan Ali Ay, ziyarette yaptığı açıklamada şöyle dedi:
"Al-Ittihad kulübünden bana bahsedildiğinde hiç düşünmeden dostluk maçı yapılması için onay verdim. Maçın tesislerimizdeki antrenman sahalarında oynanabileceğini söylediklerinde, bu organizasyonun Timsah Arena'da gerçekleştirilmesini istedim. Bursaspor, Türkiye’de şampiyon olmuş 5 kulüpten biri ve aynı zamanda Bursa’nın en değerli markası.Kendilerini burada görmekten çok mutluyuz. İki kulüp ilerleyen zamanda belki kardeş kulüp bile olabilir."
Al-Ittihad Futbol Kulübü Başkanı iş adamı Ahmed Mesoud ise, "Dostluk maçı vesilesiyle ilişkilerimizin inşallah daha da gelişerek büyümesini, Suudi Arabistan ile Türkiye arasındaki ilişki ve işbirliğinin de artmasını temenni ediyorum. Bursa, Suudi Arabistanlı turistlerin yoğunluğu bir şehiriş. Bunu duyduğum zaman çok mutlu oldum. Daha farklı organizasyonlar yapacağız."

FOTOĞRAF

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@