Beşiktaş Dergisi Atiba'nın Kitabını Yazdı

İSTANBUL, () - BEŞİKTAŞ Dergisi, geçen ay Quaresma'nın kitabını hazırlamış ve Kara Kartallıların yoğun ilgisiyle karşılanmıştı. Eylül ayında ise Beşiktaş'ın çok işlevli "İsviçre Çakısı", "orta sahanın ahtapotu"...

Haberler 02.09.2016, 12:02
Beşiktaş Dergisi Atiba'nın Kitabını Yazdı

İSTANBUL, () - BEŞİKTAŞ Dergisi, geçen ay Quaresma'nın kitabını hazırlamış ve Kara Kartallıların yoğun ilgisiyle karşılanmıştı. Eylül ayında ise Beşiktaş'ın çok işlevli "İsviçre Çakısı", "orta sahanın ahtapotu" çalışkan futbolcusu Atiba Hutchinson'ın kitabı hediye ediliyor. Beşiktaş Dergisi editörü Murat Arda tarafından hazırlanan özel kitap, başta Beşiktaş Dergisi okuyucuları olmak üzere tüm sporseverlere sunuluyor.

Beşiktaş Dergisi "futbol edebiyatına" katkılarını sürdürüyor. Geçtiğimiz ay taraftarlarımıza sunduğumuz, "Çiganomuz" Ricardo Quaresma'nın kitabından sonra, Eylül sayısıyla birlikte savaşçı Kartalımız Atiba Hutchinson'ın kitabı taraftarımıza armağan ediliyor.


Kitapta Atiba'nın Tobago'nun kumsalları ve Ontario Gölü'nün çevresinde şekillenen çocukluğundan başlayıp, Kanada, Avrupa ve Beşiktaş'ta devam eden yetişkinlik dönemlerine dair spora adanmış tüm yaşamı gözler önüne seriliyor.

Atiba'nın futbolcu arkadaşlarından BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki emekçilere; aşçısından malzemecisine, kız kardeşinden antrenörlerine tüm sevenleri ve sevdikleri ile özel görüşmeler, derinlikli analizler yapılarak hazırlanan Atiba kitabının Beşiktaşlı koleksiyonculardan futbol kültürüne ilgi duyan okurlara, meraklı taraftarlarımızdan tüm sporsever ve kitapseverlerin ilgisini çekeceğine inanıyoruz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@