Beşiktaş çift kale maç ile hazırlıklarını sürdürdü

 ALİ DANAŞ - SAALFELDEN - Rusya Premier Ligi takımı FC Ufa ile oynayacağı hazırlık maçı iptal olan Beşiktaş, akşam antrenmanını çift kale maç yaparak değerlendirdi. Başkan Fikret Orman ve Altyapı Sorumlusu Metin Albayrak'ın da...

Haberler 24.07.2016, 21:29
Beşiktaş çift kale maç ile hazırlıklarını sürdürdü

 ALİ DANAŞ - SAALFELDEN -

Rusya Premier Ligi takımı FC Ufa ile oynayacağı hazırlık maçı iptal olan Beşiktaş, akşam antrenmanını çift kale maç yaparak değerlendirdi.

Başkan Fikret Orman ve Altyapı Sorumlusu Metin Albayrak'ın da izlediği hazırlık maçı normal maç süresine göre oynandı.

Gökhan Gönül ve Rhodolfo'nun birer devre görev aldığı maç 0-0 sonuçlandı. Sabah idmanında yer alan Tolgay Arslan akşam çalışmasını salonda gerçekleştirdi.

BOYKO PARMAĞINDAN SAKATLANDI

Teknik direktör Şenol Güneş dört kaleciye de birer devre görev verirken, kaleci çalışması esnasında sağ el işaret parmağına top çarpan Boyko bir anda feryat figan yere yığıldı.


Parmağının kırıldığını zanneden Boyko bir süre yerde yatarken ağladığı ve sinirlendiği görüldü. Ukraynalı kaleciyi kontrol eden Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya, Boyko'nun işaret parmağında kapsül zedelenmesi olduğunu ve korkulacak bir durum olmadığını açıkladı.

FİKRET ORMAN AVUSTURYA'DA

Avusturya'ya gelerek takımın kampını ziyaret eden Başkan Fikret Orman ve Altyapı Sorumlusu Metin Albayrak, antrenman sahasına gelerek basın mensupları ile sohbet etti ve maçı da seyretti.

Taraftarlar ile fotoğraf çektiren Fikret Orman otele dönüşte aracı kendi kullandı. Esprili kişiliği ile tanınan başkan Orman aracı, Beşiktaş'ı takip eden muhabirin üstüne sürerek şaka yapmaktan geri kalmadı.

Beşiktaş Avusturya'daki hazırlıklarına yarın yapacağı çift idman ile devam edecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@