Benzama Şantaj Suçlamasıyla Tutuklandı

DHAİngiltere'nin London Evening Standard gazetesi, bugünkü "Futbol yıldızının seks teybi şantaj tutuklaması" manşetli kapak haberinde, Real Madrid'in ünlü futbolcusu Karim Benzama'nın, vatandaşı Mathieu Valbuena'ya bir seks kasetiyle şantaj yaparak para k

Haberler 04.11.2015, 23:47
Benzama Şantaj Suçlamasıyla Tutuklandı
DHA

İngiltere'nin London Evening Standard gazetesi, bugünkü "Futbol yıldızının seks teybi şantaj tutuklaması" manşetli kapak haberinde, Real Madrid'in ünlü futbolcusu Karim Benzama'nın, vatandaşı Mathieu Valbuena'ya bir seks kasetiyle şantaj yaparak para koparma suçundan tutuklandığı bildirildi.


Manşette sevgilisi Analicia Chaves ile birlikte fotoğrafı yayımlanan dünyanın en iyi futbolcularından Karim Benzama'nın (27) daha önce de polis tarafından sorgulandığına dikkat çekildi.


Davaya yakın bir kaynak, "Benzema'nın bu davadaki rolüyle ilgili tutuklandığını teyit edebiliriz" dedi.


Fransız futbolunu sallayan bu son seks skandalında, Benzema'nın milli futbolcu arkadaşı Mathieu Valbuena'ya (31) şantaj yaptığı ileri sürüldü. Bouches-du- Rhone ve Olse bölgelerinde başka tutuklamaların da olduğu kaydedildi. Premier Lig takımlarının hedefi Lyon ortasaha oyuncusu Valbuena'dan seks kasetinin yayınlamaması için para istendiği iddia edildi.


Geçen ay eski Liverpool, Sunderland, Queens Park Rangers'ın yıldız futbol oyuncusu Fransız milli Djibril Cisse (34) aynı suçlamayla tutuklanmş ve daha sonra hüküm giymeden serbest bırakılmıştı.


Geçen yıl Benzama yaşı küçük bir kızla seks yapmak suçundan çıktığı Paris'teki mahkemede beraat etmişti. Aynı davaya Fransa'nın Bayern Münih'te oynayan milli futbolcusu Franck Ribery de (27) çıkmıştı.


Dünkü tutuklamayla ilgili olarak Benzema'nın avukatı bir yorum yapmak istemedi. Pop yıldızı Rihanna ile ismi çıkan Benzema'nın Belçikalı milli Axel Witsel'in eski sevgilisi Analicia Chaves ile şimdi beraber olduğu anlaşıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@