Bandırmaspor kayıp istemiyor

SPOR Toto 2'nci Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un teknik direktörü İsmail Ertekin, kulübün sosyal tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Hacettepe yenilgisiyle play off yolunda ciddi avantajı kaybettiklerinin altını çizen...

Haberler 01.03.2016, 15:36
Bandırmaspor kayıp istemiyor
SPOR Toto 2'nci Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un teknik direktörü İsmail Ertekin, kulübün sosyal tesislerinde basın toplantısı düzenledi.
Hacettepe yenilgisiyle play off yolunda ciddi avantajı kaybettiklerinin altını çizen İsmail Ertekin, "Bundan donra oynayacağımız 10 maçta puan kaybetme lüksümüz olamaz. Çıkacağımız tüm müsabakalarda hedefimiz sahadan galibiyetle ayrılmak" dedi. Oyuncularının çok kolay kart görmelerinden de yakınan İsmail Ertekin, şunları söyledi:
"Yediğimiz gereksiz kartlar bir sonra müsabakada takım olarak sahaya eksik çıkmamıza dolayısıyla puan kayıplarına neden oluyor. Bundan sonraki süreçte takım olarak puan kayıplarına tahammülümüz yok. Müsabakalarda kolay kart gören oyuncularımıza yönelik idari yaptırımlarımızı uygulayacağız."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@