Balıkesirspor, Kızılcahamam'da ikinci etap çalışmalarına başladı

YENİ sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren PTT 1'inci Lig ekibi Balıkesirspor'u yoğun bir maç programı bekliyor. 19 Ağustos'ta başlayacak lig öncesi ikinci etap çalışmalarında 4 özel karşılaşma yapacak Balıkesirspor, 3...

Haberler 02.08.2016, 15:02
Balıkesirspor, Kızılcahamam'da ikinci etap çalışmalarına başladı
YENİ sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren PTT 1'inci Lig ekibi Balıkesirspor'u yoğun bir maç programı bekliyor. 19 Ağustos'ta başlayacak lig öncesi ikinci etap çalışmalarında 4 özel karşılaşma yapacak Balıkesirspor, 3 Ağustos'ta Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor, 6 Ağustos'ta da Manisaspor ile karşı karşıya gelecek.
Teknik direktör Reha Erginer, 9 ve 11 Ağustos'ta iki maç daha yapacaklarını rakiplerin henüz belli olmadığını belirterek, "15 Ağustos'a kadar Kızılcahamam'da çalışmalarımıza devam edeceğiz. En iyi şekilde hazırlanıp, lige start vereceğiz" ifadelerini kullandı. 
Futbolcularının çok istekli olduğuna vurgu yapan Reha Erginer, "Kızılcahamam'da 15-29 Temmuz tarihinde gerçekleşen ilk etap kampta takımın kaynaşmasına ve kondisyona yönelik çalışmalara ağırlık verdik. İkinci etap ise daha yoğun geçecek. Bu kampta oyun şablonumuz şekillenecek" dedi.
Belirledikleri kriterler doğrultusunda transferi tamamladıklarını dile getiren genç teknik adam, " Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir ekip oluşturduk. 2017-2018 sezonunda Süper Lig'de yer almak istiyoruz. Bunun için tüm şehrin de desteğine ihtiyaç duyuyoruz" dedi. 

FOTOĞRAF

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@