Balıkesirspor'da Eray da 'feda' dedi

Coşkun YAMAN / BALIKESİR, ()- PTT 1'inci Lig takımlarından Balıkesirspor'da Hüseyin Tok, Bülent Cevahir ve Dilaver Güçlü'nün ardından Eray Ataseven de yeni sezonda alacağı ücrette indirime giderek sözleşme yenilemeyi kabul etti. Futbol...

Haberler 21.07.2016, 15:53
Balıkesirspor'da Eray da 'feda' dedi

Coşkun YAMAN / BALIKESİR, ()- PTT 1'inci Lig takımlarından Balıkesirspor'da Hüseyin Tok, Bülent Cevahir ve Dilaver Güçlü'nün ardından Eray Ataseven de yeni sezonda alacağı ücrette indirime giderek sözleşme yenilemeyi kabul etti.
Futbol Şube Sorumlusu Harun Atabay, "Eray kendisine sunduğumuz yeni teklifi kabul etti. Zaten zorluk çıkarmayacağını biliyorduk. Anlayışı için teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. 
Bu arada Valdet Rama ve Youssef Yeşilmen transferlerinden vazgeçtikten sonra orta sahaya yapılacak takviye için arayışlarını sürdüren yönetimin bir yerli oyuncu ile büyük ölçüde anlaştığı öğrenildi. Yöneticilerin ismini sır gibi sakladığı futbolcunun 10 numara pozisyonunda görev yaptığı, kulübüyle sözleşmesini feshedip, büyük olasılıkla yarın kampa katılacağı bildirildi.

  FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@