Aydınspor 1923 iddialı

Cem BULUNMAZ / AYDIN, ()- SPOR Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Aydınspor 1923'te yeni sezon hazırlıkları Yörük Ali Efe Tesisleri'nde başlarken teknik direktör Bahaddin Güneş, iddialı açıklamalarda bulundu. Siyah...

Haberler 19.07.2016, 13:49
Aydınspor 1923 iddialı

Cem BULUNMAZ / AYDIN, ()- SPOR Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Aydınspor 1923'te yeni sezon hazırlıkları Yörük Ali Efe Tesisleri'nde başlarken teknik direktör Bahaddin Güneş, iddialı açıklamalarda bulundu.
Siyah beyazlı kulüpteki kıvılcımı ateşlemek için göreve geldiğini dile getiren Güneş, "Hırslı bir yapım var. Futbolcuyken de böyleydim, değişen birşey yok. Yönetimin de hedefi başarıyı yakalamak. Aydınspor'da şampiyonluklar yaşamak istiyorum" dedi.

Kadroda yaşanan değişimi doğal karşıladığını, ilk etapta takımda birlik ve beraberliği sağlayacaklarını anlatan deneyimli çalıştırıcı, "Bu camianın hak ettiği yerlere gelmesi için hep birlikte çaba göstereceğiz. Hedefimiz PTT 1'inci Ligi'ne yükselmek" diye konuştu.
Öte yandan Başkan Hidayet Türen ve yönetimin de izlediği ilk idmana yeni transferler İsa Akgöl, Tahir Babaoğlu, Tolga Aydın ve Mustafa Altun katılırken, Samed Kartal ve Samet Yeniceli'nin izinli olduğu bildirildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@