Apartmanını Sarı Laciverte Boyattı

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde Fenerbahçe taraftarı 63 yaşındaki Mehmet Utku, kardeşleriyle 10 yıl önce yaptırdığı apartmanının dış cephesini sarı lacivert renklere boyattı, balkonlara da Fenerbahçe amblemiyle şampiyonlukları simgeleyen yıldızlar yaptırdı.

Haberler 14.10.2015, 17:46
Apartmanını Sarı Laciverte Boyattı
Ahmet DAĞLI/SANDIKLI (Afyonkarahisar), (DHA) - AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde Fenerbahçe taraftarı 63 yaşındaki Mehmet Utku, kardeşleriyle 10 yıl önce yaptırdığı apartmanının dış cephesini sarı lacivert renklere boyattı, balkonlara da Fenerbahçe amblemiyle şampiyonlukları simgeleyen yıldızlar yaptırdı.

Sandıklı'da oturan emekli marangoz ustası Mehmet Utku, 10 yıl önce 2'si erkek 5 kardeşiyle birlikte Ece Mahallesi'nde 4 katlı apartman yaptırdı. Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan kardeşler, o dönem apartmanın dış cephesini sarı lacivert renklere boyattı. Kardeşlerin birlikte oturduğu apartmanın dış cephe boyası istedikleri renkleri tutmayınca en büyükleri Mehmet Utku, apartmanı yeniden boyatmaya karar verdi.

'FENERBAHÇE APARTMANI OLDU'

Yaklaşık 20 bin lira harcayarak, binanın dış cephesini İstanbul'dan getirttiği özel boyayla yeniden sarı lacivert renklere boyatan Mehmet Utku, her katın balkonuna kabartma Fenerbahçe amblemi, birinci kat balkonuna ise 'Fenerbahçe' yazısı yaptırdı. Mehmet Utku, birinci kat hariç tüm balkonlara ise Fenerbahçe'nin şampiyonluklarını simgeleyen yıldızlar yaptırdı. Fanatik taraftarın asansörünü de sarı lacivert renklere boyattığı apartman, 'Fenerbahçe Apartmanı' olarak anılmaya başladı.

'FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLACAK'

Ailecek Fenerbahçe taraftarı olduklarını söyleyen Mehmet Utku, şöyle dedi:

"Fenerbahçe'nin maçlarını hiç kaçırmayız. Özelikle küçük kardeşim Mustafa hiç kaçırmaz. Üzüntüsü üzüntümüz, sevinci de sevincimiz olur. 10 yıl önce yapılan binamız zaten sarı laciverte boyanmıştı ama tam yakın renkler yoktu. Fenerbahçe yazısı ve amblemi yoktu. Onları da yaptırdık. Takımımıza ve renklerine aşık olduğumuz için bunu yaptık. Bizi çekemeyen var ama herkes yaptırsın. İnşallah bu yıl Fenerbahçe de şampiyon olacak."


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@