Antalyaspor'dan Kombine Sahiplerine Kötü Haber

ANTALYASPOR Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, ligde oynayacakları Merdicana Sivasspor ve Kasımpaşa maçlarını Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda oynayacaklarını söyledi, "Kombine bilet satışımız, stattaki planlamadan fazla olduğu için bu maçlara giremeyenler, bize anlayış göstersin" dedi.

Haberler 22.09.2015, 17:05
Antalyaspor'dan Kombine Sahiplerine Kötü Haber
(DHA) - ANTALYASPOR Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, ligde oynayacakları Merdicana Sivasspor ve Kasımpaşa maçlarını Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda oynayacaklarını söyledi, "Kombine bilet satışımız, stattaki planlamadan fazla olduğu için bu maçlara giremeyenler, bize anlayış göstersin" dedi.

Başkan Gültekin Gencer, kırmızı beyazlı kulübün 33 bin kişilik yeni stadının devrinin ekim ayı başında Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne yapılacağını açıkladı. Devir işleminin ardından kulübün stadı kiralaması için çalışma başlatacaklarını kaydeden Başkan Gencer, Sivasspor ile Kasımpaşa maçlarını Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda oynayacaklarını belirtti.

GİREMEYENLERDEN ANLAYIŞ

Kombine bilet satışlarının yeni stada göre yapıldığını aktaran Başkan Gencer, kombine sahibi taraftarının da yönetim olarak aldıkları karar doğrultusunda Medicana Sivasspor maçını Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda izleyebileceğini söyledi. Kombine bilet satışının Akdeniz Üniversitesi Stadı'ndaki koltuk sayısından fazlalığına dikkati çeken Başkan Gencer, şöyle konuştu:

"Medicana Sivasspor maçında kombineler, bu statta geçerli olacak. Onda da kombine bilet satışı stattaki planlamadan fazla olduğu için giremeyenler anlayış göstersin. Kasımpaşa maçımızı da Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda oynayacağız."

BEŞİKTAŞ MAÇI YENİ STATTA

Yeni stadın çimlerinin bir bölümünün futbol oynamaya müsait olmadığını hatırlatan Başkan Gencer, "Kasımpaşa maçından sonra milli maç arası var. Aradan sonra Bursaspor deplasmanı var. Beşiktaş maçına kadar yüzde 100 hazır hale gelen yeni stada girmeyi hedefliyoruz. Aksilik yaşanmadığı taktirde Beşiktaş maçından itibaren Antalyaspor yeni stadında olacak" diye konuştu.

GENCER'DEN ELEŞTİRİ

Stadın Sivasspor maçına yetişmemesinin kulübün dışında yaşanan sebeplerden kaynaklandığını öne süren Başkan Gültekin Gencer, gecikmeden dolayı üzüntü duyduklarını söyledi. Gencer, stadın yapımını üstlenen firma yetkilileri ve görevli çim uzmanını da eleştirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@