Altınordu'dan Kosova çıkarması

İZMİR, ()- ALTINORDU, Türk nüfusunun yoğun olduğu Balkan ülkelerinden Kosova'a çıkarma yaptı. Teknik Koordinatör Zafer Bilgetay, Sportif Etkinlikler Yöneticisi Gökhan Göktürk ve Altınordu'nun sembol isimlerinden Beytullah Baliç'in...

Haberler 21.07.2016, 11:32
Altınordu'dan Kosova çıkarması

İZMİR, ()- ALTINORDU, Türk nüfusunun yoğun olduğu Balkan ülkelerinden Kosova'a çıkarma yaptı.
Teknik Koordinatör Zafer Bilgetay, Sportif Etkinlikler Yöneticisi Gökhan Göktürk ve Altınordu'nun sembol isimlerinden Beytullah Baliç'in oğlu Gürsel Baliç'ten oluşan heyet ilk olarak Kosova Futbol Federasyon Başkanı eski Fenerbahçeli futbolcu Fadıl Vokri'yi ziyaret etti. Fadıl Vokri ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Altınordu heyeti, Kosova'yı UEFA üyeliği için tebrik etti. Görüşmede, Kosova ile Altınordu arasında yapılabilecek işbirliği konuşuldu.
Vushtrri Belediye Başkanı Bajram Mulaku'yu ziyaret ederek ilçede yapılabilecek spor yatırımlarını değerlendiren heyetin son durağı ise U11 Balkan Cup ve U12 İzmir Cup'a katılan El Classico Kulübü oldu. Teknik Koordinatör Bilgetay, Fadıl Vokri ile Kosovalı gençlerin Altınordu organizasyonuna alınması konusunda olumlu görüşmeler yaptıklarını söyledi. Sportif Etkinlikler Yöneticisi Göktürk ise "Balkanlar, çok yetenekli gençlerin bulunduğu gerçek bir futbol cenneti. Yapılacak ortak çalışmanın her iki tarafın yararına olacağına inanıyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@