Altınordu'da Eroğlu umut saçtı

İZMİR, (DAH)- ALTINORDU teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Hollanda kampında camiaya umut dolu mesajlar verdi. Takımın başında 5'inci sezonuna girmeye hazırlanan Hüseyin Eroğlu, PTT 1'inci Ligi'nin tecrübeli takımlarından biri...

Haberler 24.07.2016, 13:41
Altınordu'da Eroğlu umut saçtı

İZMİR, (DAH)- ALTINORDU teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Hollanda kampında camiaya umut dolu mesajlar verdi.
Takımın başında 5'inci sezonuna girmeye hazırlanan Hüseyin Eroğlu, PTT 1'inci Ligi'nin tecrübeli takımlarından biri haline geldiklerini ifade ederken uşunları söyledi:

"PTT 1'inci Ligi'nde alışma dönemi olarak gördüğümüz ilk iki sezonu geride bıraktı. Gelenin gideni aratmayacağı, alternatifli bir kadro kurduk. Ligin ilk haftasından itibaren tempolu ve güzel futbol oynamayı hedefliyoruz. Gençlerin performansı bunda büyük önem taşıyor. Şu anda ulaştıkları noktadan memnunum."
"Sadece Altınordu camiasına değil, İzmir'e karşı da sorumluyuz" diyen Hüseyin Eroğlu, şöyle devam etti:
"Kenti bu ligde temsil eden 2 takımdan biriyiz. Kaliteli futbol oynamak, gençlere örnek olmak, fair play ruhunu yaymak zorundayız. Bu sezon kullanacağımız Yeni Bornova Stadı bizim için avantaj olacak. Gerçek futbol izlemek isteyenleri maçlarımıza davet ediyoruz. Bazı rakiplerimiz sezona sıkıntılı girecek gibi görünüyor. Lige ağırlığımızı koymak istiyoruz. Şu anda tüm konsantrasyonumuzu savunma ve hücum geçişlerine verdik. Bu bize skor ve oyun anlamında büyük artı sağlayacak."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@