Altay'da kaptanlar belirsiz

Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, ()- ALTAY'da yeni sezonda kaptanlık görevini kimlerin üstleneceği netlik kazanmadı. Siyah beyazlı takımda geçen sezon birinci kaptan olan kaleci Burak ile ikinci kaptan Bedri Can, alacakları ödenmediği için...

Haberler 21.07.2016, 11:55
Altay'da kaptanlar belirsiz

Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, ()- ALTAY'da yeni sezonda kaptanlık görevini kimlerin üstleneceği netlik kazanmadı.
Siyah beyazlı takımda geçen sezon birinci kaptan olan kaleci Burak ile ikinci kaptan Bedri Can, alacakları ödenmediği için tek taraflı fesih yolunu seçip kulüpten ayrıldı. Üçüncü kaptan konumundaki Halil ise yuvada kaldı. Yeni sezonda kaptanlık yapacak isimleri henüz belirlemediklerini belirten Teknik Direktör Serdar Sabuncu, "Kartepe kampı sonrası bu konudaki kararlarımızı yönetime sunacağız" dedi.
Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde hazırlıklarını sürdüren Altay'da 30 kişilik kadro, pazartesi günü başlayacak İzmit Kartepe kampı öncesi 26'ya indirilecek. Kartepe'de 12 gün çalışacaklarını, bu süreçte en fazla 2 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını dile getiren Sabuncu, "Ön kampa aldığımız gençlerimiz derslerine çalışmış, hazır geldiler. Bu da işimizi kolaylaştırdı. Kartepe'nin ardından son kampı Afyon'da yapacağız. Burada teknik ve taktik çalışmalara ağırlık verip lige hazır gireceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@