Adana Demirspor dayanıklılık çalıştı

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Adana Demirspor, gelecek hafta deplasmanda karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı için yaptığı antrenmanda daha çok kuvvet ve dayanıklılık üzerinde durdu. Aytaç Durak Tesisleri’nde...

Haberler 02.09.2016, 11:10
Adana Demirspor dayanıklılık çalıştı
PTT 1'inci Lig ekiplerinden Adana Demirspor, gelecek hafta deplasmanda karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı için yaptığı antrenmanda daha çok kuvvet ve dayanıklılık üzerinde durdu.
Aytaç Durak Tesisleri’nde günde çift çalışma yapan Adana Demirspor, ısınma hareketleriyle başlayan çalışmada daha sonra 5’e 2 ve dar alanda çift kale taktik maçı yaptı. Futbolcularla yakından ilgilenen teknik direktör Erkan Sözeri, sürekli pres yapmalarını ve takım halinde organize ataklar geliştirmelerini söyledi. İstasyonlar halinde yapılan idman da kaleciler ise ayrı olarak çalıştı.
Sürekli oyuncularını motive eden Erkan Sözeri, her güzel hareketten sonra alkışlayarak oyuncularını tebrik etti. Erkan Sözeri, sıcak havaya rağmen oyuncuların göstermiş olduğu performanstan memnun olurken, fiziki olarak açığı kapatmaya çalışacaklarını söyledi.
NİKOLA DÖNDÜ
Bu arada Sırbistan Milli Takımı’na davet edilen Nikola Raspopovic Adana’ya dönerek takımla çalışmalara başladı.
TARAFTARLARDAN TATLI
Antrenmanda bazı taraftarlar, oyunculara tatlı ikramında bulundu. Takım kaptanlarından Emrullah ve Erkan Sözeri tüm takıma elleriyle tatlı ikram etti. Sözeri jestlerinden dolayı taraftarlara teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@