Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne ait 268 m2 teraslı dubleks daire satılık! Fiyat tablosu

Sosyal Güvenlik Kurumu kendisine ait olan dubleks daireyi satışa çıkardı. Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nce satılacak olan daire için kurum hem özellikleri hemde fiyat tablosunu ilan etti. İhaleye katılacaklar için başvuru sürecine ilişkin detayları da açıkladı.

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne ait 268 m2 teraslı dubleks daire satılık! Fiyat tablosu

Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bir duyuru ile kendisine ait bir daire olduğunu, bu daireyi ihale ile satacağını bu kapsamda başvuruları almaya başladığını bildirdi. Kamugundemi.com üzerinden kurumun satışa çıkardığı dairenin detaylarını öğrenebileceksiniz. Dairenin bulunduğu il ilçe konumu, dairenin özellikleri ve ihale satış fiyatına ilişkin tüm ayrıntılar haberimizde olacak.

SGK'DAN SATILIK DAİRE DUBLEKS 4 ODA 2 WC 2 BANYO VE TERASLI

Kurum satışlar için bir tablo hazırladı.Tabloda söz konusu dairenin özelliklerine ilişkin açıklamalar yer aldı.

Buna göre ilk olarak dairenin konumu hakkında bilgi verildi. Satışı yapılacak olan dairenin Malatya ili Battalgazi ilçesi Kırçuval Mahallesi Aytaç sokakta yer aldığı duyuruldu. Dairenin ada parsel numaraları ise 3899 / 4 olarak ilan edildi. Tüm hissesi SGK'ya ait olan daire için kurum şu özellikleri açıkladı.

"Dubleks Mesken Daire 268.67 m2 olup 1.katı giriş antre, ara hol, 2 oda bi adet salon, mutfak, wc, lavabo, banyo, kömürlük ve balkondan oluşmaktadır. Dubleks katına antredeki merdiven ile çıkılmaktadır. Dubleks katta giriş antre iki adet yatak odası wc lavabo banyo ve terastan oluşmaktadır"

Kurum dairenin iç yapı özelliklerine ilişkin de bilgiler verildi. O açıklamada ise "Terasın üzeri demir doğrama çatı ile kapatılmış giriş kapısı çelik kapı 198 m2 kullanım alanına sahip ıslak hacim taban ve duvarlar seramik diğer bölümlerin zemini parke, duvarlar alçı sıvalı ve plastik boyalıdır. Penceleri pvc kapıları ahşap olup mutfak tezgahı ve dolabı mevcuttur." ifadeleri yer aldı.

DAİREYİ ALMAK İSTEYENLER

İlan edilen özellikler üzerinden daireyi almak isteyenler başvurularını yaparken aşağıda yer alan fiyat tablosuna göre yapacaklar. Kurum daire için muhammen bedeli 600 bin TL, geçici teminat bedelini ise 45 bin TL olarak açıkladı. Bunun anlamı kurum daireyi 600 bin TL'den satışa çıkaracak. Başvuruda bulunacak olanlar ise 45 bin TL geçici teminat ile başvurularını yapacaklar.

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne ait 268 m2 teraslı dubleks daire satılık! Fiyat tablosu

BAŞVURU İŞLEMLERİ

SGK'nın satışa çıkardığı daireyi almak isteyenler başvurularını 18 Ağustos tarihine kadar yapacaklar. 18 Ağustos günü saat 10.00'da ihale başlayacak. Başvuruda bulunacak olanlar Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Malatya İşkur İl Müdürlüğü yanı Yeni Hizmet Binası A Blok 3. Kat konferans salonunda açık artırmaya katılarak teklidlerini sunacaklar.

İhaleye ilişkin detaylar SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Beydağı Sosyal Güvenlik Merkezinden öğrenilebilecek.