ŞOK'tan iş arayanlar için kaçırılmayacak ilan: Yönetici pozisyonu için personel alımı başladı!

ŞOK, depo ve lojistik alanlarına yönetici yetiştirmek için lisans mezunu çalışma arkadaşları arıyor. Bugün başlayan başvurular 2 Kasım'da sona erecek.

İlan 04.10.2021 - 15:29 04.10.2021 - 15:33 Ali Parim

Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK, depo ve lojistik alanlarında yönetici yetiştirmek için duyuru yaptı.

Kariyer.net sitesinden yayımlanan ilanda, depo ve lojistik alanlarında kariyer hedefleyen, potansiyeli yüksek genç yeteneklerin arandığı vurgulandı.

Kimler ŞOK'un yöneticilik programına başvurabilir?

ŞOK'un 'Yönetici Yetiştime Programı' ile lisans mezunu öğrenciler, sahada uygulamalı ve teorik eğitimlerle iş hayatına hazırlanıyor. Programa, "perakende sektöründe kariyer hedefi olan, seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen, görevlendirileceği taktirde farklı illerde ikamet edecek olan" herkes başvurabiliyor. 

Süreç nasıl işliyor? 

ŞOK'ta yönetici pozisyonunda çalışmak isteyen adayların ilk olarak başvuru yapmaları gerekiyor. Ardından online değerlendirme süreci geliyor. Online değerlendirme sürecini geçen adaylar, değerlendirme merkezine katılıyor. Burada da başarılı olanlar artık ŞOK ailesinin bir parçası oluyor. 

'Yönetici Yetiştirme Programı' hangi illerde yapılacak?

ŞOK'un ilanına göre program; Afyon, Ankara, Aydın, Balıkesir(Bandırma), Bursa, Çanakkale, Edirne, Hatay, İstanbul(Avr ve Asya), Kırklareli, Kocaeli(İzmit), Malatya, Manisa, Nevşehir, Ordu ve Van'da yapılacak.

Bugün alınmaya başlanan başvurular, 2 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@