Yandaş Basının Bir Yalanı Daha...

CHP, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun dün gece lüks bir yatta görüntülendiğine ilişkin haberin, “yalan ve iftira dolu olduğunu” kaydetti.

Haberler 31.08.2015, 21:30
Yandaş Basının Bir Yalanı Daha...

ANKARA (ANKA) – CHP, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun dün gece lüks bir yatta görüntülendiğine ilişkin haberin, “yalan ve iftira dolu olduğunu” kaydetti.

CHP’den yapılan açıklamada, Beyaz TV’de Selvi Kılıçdaroğlu’nun dün gece lüks bir yatta görüntülendiğine ilişkin “yalan ve iftira dolu mesnetsiz bir haber” yayınlandığı belirtilerek, şöyle denildi:

“Selvi Kılıçdaroğlu dün gece habere konu olan saatlerde Genel Başkanımızla birlikte Bilkent Odeon’da sahnelenen Nazım Hikmet Oratosyosu’nu izlemiştir. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Fazıl Say’ın Besteleyip Genco Erkal’ın seslendirdiği Nazım Hikmet Oratoryosu’nun bitişinde sanatçıları tebrik ederek bir süre kendileri ile görüşmüştür. Yalan ve iftira dolu mesnetsiz habere ilişkin yayın yapan televizyon kanalı ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.” (ANKA)
(HM/AYÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@