Vekillerden Kılıçdaroğlu'na Destek

ANKARA (ANKA)- Olağanüstü kurultay seslerinin yükseldiği CHP’de bazı milletvekilleri yayınl...

Haberler 11.11.2015, 15:20
Vekillerden Kılıçdaroğlu'na Destek

ANKARA (ANKA)- Olağanüstü kurultay seslerinin yükseldiği CHP’de bazı milletvekilleri yayınladıkları bildiriyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek verdiklerini açıkladı.

Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya milletvekilleri Çetin Osman Budak, Devrim Kök, Mustafa Akaydın,  Niyazi Nefi Kara, Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Isparta Milletvekili İrfan Bakır yayınladıkları ortak bildiriyle Kılıçdaroğlu’na tam destek verdiklerini belirterek şöyle dedi:

“ AKP’nin hukuk, demokrasi, eğitim, ekonomi gibi temel alanlardaki tahribatını durdurabilecek tek güç CHP’dir. Türkiye’nin bugün CHP’den beklediği şey,  genel başkan değişikliği değil; umut, ortak akıl ve güven merkezi olabilme yönünde ilerlemesidir. Halkımızın tümünü içine alacak bir tartışma ile tarihi ön yargıları kırabilmesidir. Partimiz CHP’nin, bu yürüyüşünü başarıya ulaştıracağına ilişkin güçlü mesajı; birlik ve beraberliğini her koşulda koruyarak, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde vereceğine inanıyoruz.

Milletvekilleri olarak; şiddet ve nefret dilini reddeden tutumu, toplumu kucaklayan mesajları ve devlet adamı duruşuyla örnek olan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduğumuzu bildiriyor,  tüm partililerimizi, özgür iradeleriyle halen devam eden olağan kurultay sürecine katkı sunmaya çağırıyoruz.” (ANKA)

(MG/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@