Vekile ‘Tedavi Yardımı Danışma Hattı'

Milletvekillerine sağlık kurum ve kuruluşları ile illerdeki sözleşmeli eczaneler hakkında bilgilendirilebilmeleri, tedavi yardımına ilişkin hizmetlerle ilgili olarak öneri ve şikayetlerin alınarak ilgili bölümlere iletilebilmesi amacıyla Tedavi Yardımı Danışma Hattı tahsis edildi.

Haberler 04.07.2015, 12:39
Vekile ‘Tedavi Yardımı Danışma Hattı'

ANKARA (ANKA) - Milletvekillerine sağlık kurum ve kuruluşları ile illerdeki sözleşmeli eczaneler hakkında bilgilendirilebilmeleri, tedavi yardımına ilişkin hizmetlerle ilgili olarak öneri ve şikayetlerin alınarak ilgili bölümlere iletilebilmesi amacıyla Tedavi Yardımı Danışma Hattı tahsis edildi.

-MİLLETVEKİLİ TEDAVİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ-

Milletvekillerinin, yasama organı üyeliği ile açıktan atandığı bakanlık görevi sona erenlerin ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerinin, ölenlerin dul ve yetimlerinin; sağlık kurum ve kuruluşlarından almış oldukları muayene, tetkik, tahlil ve tedavi hizmetlerine ilişkin ödenmek üzere Milletvekili Hizmetleri Başkanlığına gönderilen harcama belgelerinin iş ve işlemleri, provizyon alınabilmesi, anlaşmalı sağlık kurum ve kuruluşları ile illerdeki sözleşmeli eczaneler hakkında bilgilendirilebilmeleri, tedavi yardımına ilişkin hizmetlerle ilgili olarak öneri ve şikayetlerin alınarak ilgili bölümlere iletilebilmesi amacıyla Tedavi Yardımı Danışma Hattı tahsis edildi.

-VEKİLE SAĞLIK HİZMETİ-

Tedavi Yardımı Danışma Hattı Genel Kurul’un çalıştığı günler 09.00-12.30 ila 13.30-18.00 saatleri arasında diğer günler ise 08.30.12.30 ila 13.30-17.30 saatleri arasında hizmet verecek. (ANKA)

(MG/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@