Ülkücüler Bahçeli Esareti Altındadır

Muhafazakâr Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi “Ülkücüler Bahçeli sömürgesi ve esareti altındadır. Bu dava Bahçeli’nin şahsi esaret mekanizması değildir. Bu dava bir milletin davasıdır” sözleriyle eleştirdi.

Haberler 22.08.2015, 17:07
Ülkücüler Bahçeli Esareti Altındadır

ANKARA (ANKA) - Muhafazakâr Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi “Ülkücüler Bahçeli sömürgesi ve esareti altındadır. Bu dava Bahçeli’nin şahsi esaret mekanizması değildir. Bu dava bir milletin davasıdır” sözleriyle eleştirdi.

7 Haziran seçimlerinde MHP lehine oy kullanarak seçimlere katılmayan Muhafazakâr Yükseliş Partisi, bu seçimlerde parti seçim programını milli iradenin bir araya toplanması üzerine kuracağını açıkladı.

Ahmet Reyiz Yılmaz, açıklamasında, “Bahçeli ya bu milletin bu dağınık taşlarını bir araya toplayacak ya da seçim sürecinde kendisine karşı ayaklanma hareketlerine maruz kalacak. Ülkenin elden gitmesine kimse seyirci kalamaz. Hele vatan sevdalısı milliyetçi irade asla kalamaz” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin çetin bir süreçten geçtiğini belirten Yılmaz, “Bahçeli Türk milliyetçi iradeyi partiye toplamak yerine ısrarla dışarıda parçalı halde bırakarak işlevsiz hale getiriyor. Bu tutumu ile MHP çatısı altında birlik beraberliğin yükselmesini de engelliyor” sözleriyle Bahçeli’yi eleştirdi.

-“YA BİRLEŞME YA AYAKLANMA ÜLKE ELDEN GİDİYOR”-

“Bu dava Bahçeli’nin şahsi esaret mekanizması değildir, bu dava bir milletin davasıdır” diyen Yılmaz, en büyük işgalin Bahçeli tarafından MHP’ye yapılan işgal olduğunu ifade etti. Yılmaz, “Ülkücüler Bahçeli sömürgesi ve esareti altındadır. Bu esaret ve işgal muhakkak kırılmalıdır. Bahçeli ketum tutumunu devam ettirirse parti içi ve dışından sert tepki görmek zorundadır. Gerekirse seçim öncesi ülkücüler meydanlar da Bahçeli’ye karşı ayaklanmalıdır” şeklinde açıkladı. (ANKA)

(HND/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@