Türkiye Şehit Sayısını Açıklayamayacak Kadar Aciz Duruma Sokulmuştur

TURK PARTİ Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, Dağlıca’da teröristlerce gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin, “Türkiye Cumhuriyeti, şehit sayısını açıklayamayacak kadar aciz duruma sokulmuştur” açıklamasında bulundu.

Haberler 07.09.2015, 11:52
Türkiye Şehit Sayısını Açıklayamayacak Kadar Aciz Duruma Sokulmuştur

ANKARA(ANKA) - TURK PARTİ Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, Dağlıca’da teröristlerce gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin, “Türkiye Cumhuriyeti, şehit sayısını açıklayamayacak kadar aciz duruma sokulmuştur” açıklamasında bulundu.

TURK PARTİ Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç, dün Dağlıca’da gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada AK Partiyi ve HDP’yi eleştirerek, “Türkiye Cumhuriyeti, şehit sayısını açıklayamayacak kadar aciz duruma sokulmuştur. 2000 yıllık bir millet ve 92 yıllık cumhuriyet, köksüz ve kendini bilmez muhteris bir iktidarın çapsız emelleri uğruna feda ediliyor. AKP hükümetinin ‘Çözüm Ortağı’ olan PKK’nın, Dağlıca’da verdiği hain baskın sonucu toprağa düşen ve sayısını bilme hakkından bile mahrum bırakıldığımız şehitler içimizi yakıyor. AKP ve ‘Çözüm ortakları’ HDP ve PKK’nın gerçek yüzü budur. Kaçak saray sakininin 400 Milletvekili istemesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin değil, kendisinin ve avanesinin güvenliğini sağlamak içindir. Türkiye Cumhuriyeti yalnızca PKK’ya karşı savunmasız bırakılmamış, aynı zamanda şehit sayısını açıklayamayacak kadar aciz duruma sokulmuştur. Kaçak saraya, avanelerine, 13 yıllık AKP iktidarına ve Türkiye’yi bu hale koyan zihniyete isyan ediyoruz” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(ÖZ/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@