Türkiye Erdoğan'ın Hırsına Çok Bedeller Verdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hırsı uğruna çok bedeller ödediğini söyledi.

Haberler 26.10.2015, 19:16
Türkiye Erdoğan'ın Hırsına Çok Bedeller Verdi
Mahir ALAN/ ADIYAMAN (DHA)- CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hırsı uğruna çok bedeller ödediğini söyledi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman'a gelen Bekaroğlu, CHP'nin seçim bürosunda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Çözüm sürecinde örgütün daha da güçlendiğini ifade eden ve bu süreçte AK Parti'nin samimi olmadığı iddiasında bulunan Bekaroğlu, "Çözüm sürecinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin samimi olmadığı, kafasının arkasında başka hesaplar yaptığını, çözümden çok Erdoğan’ın başkanlığının hesabını yaptığını gördük" dedi.

Çözüm sürecinin bozulmasının müsebbibinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu öne süren Bekaroğlu, şunları söyledi:

"Erdoğan’ın başkanlık hesabı suya düşünce, hemen görüşme masasını yıktı, ‘ne demek Dolmabahçe’ falan dedi. Çıktı onun en yakın adamlarından Yalçın Akdoğan ‘400 milletvekili yoksa sizde çözüm sürecinin filmini çekersiniz’ dedi. Bunlar samimiyetsizliktir ama basit bir samimiyetsizlik değildir. İnsanların kanı üzerine yürütülen bir samimiyetsizliktir.”

7 Haziran seçimlerinin ardından terör olaylarının arttığını ve şu ana kadar 170 asker ve polisin şehit edildiğini belirten Bekaroğlu, "Sivilleri düşünün, dağda ölenleri, bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bunlar, ne kadar bedel verdik Erdoğan’ın hırsına, Erdoğan’ın başkanlık olma derdine, Türkiye ne kadar can veriyor, ne kadar çocuklarımız şehit düşüyor, biz bunun altını çizmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@