Türkeş Vatanın Geleceğine Işık Tutmaya Devam Ediyor

ANKARA(ANKA) – MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Alpaslan Türkeş’in hayatını mensubu olmaktan gurur duyduğu Türk milletini yüceltme ve ülkeyi kutlu geleceğe taşımak için harcadığını belirterek, “Başbuğumuz, yetiştirdiği m

Haberler 03.04.2015, 04:52
Türkeş Vatanın Geleceğine Işık Tutmaya Devam Ediyor

ANKARA(ANKA) – MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Alpaslan Türkeş’in hayatını mensubu olmaktan gurur duyduğu Türk milletini yüceltme ve ülkeyi kutlu geleceğe taşımak için harcadığını belirterek, “Başbuğumuz, yetiştirdiği milyonlarca Türklük sevdalısı ülkücüyle günümüzde de aziz vatanımızın geleceğine ışık tutmaya devam ediyor” dedi.

Çetinkaya Alpaslan Türkeş’in vefatının 18’inci yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Türk Dünyasının bilge lideri Cennet mekân Başbuğumuz Alpaslan Türkeş'in ebedi âleme göçünün üzerinden tam 18 yıl geçti. Türk dünyası denince her Türk'ün aklına, fikriyatı ve mücadelesi bugün daha iyi anlaşılmakta olan Başbuğumuz Alparslan Türkeş gelmektedir. Ömrünü Türk milliyetçiliği hareketine adayan O yüce insan, son nefesine kadar aziz milletine ve Türk Dünyasına hizmet etmeye devam ederek bizlere ışık ve önder olmuştur” dedi.

 

Tabutluklardan bayraklaştırdığı Türklük bilincini Türk Milliyetçileri olarak asla akıldan çıkarmadıklarını, çıkarmayacaklarını belirten Çetinkaya, “O, hayatını mensubu olmaktan gurur duyduğu aziz Türk milletini yüceltme ve ülkemizi kutlu geleceğe taşımak için harcamıştır. Başbuğumuz, yetiştirdiği milyonlarca Türklük sevdalısı ülkücüyle günümüzde de aziz vatanımızın geleceğine de ışık tutmaya devam ediyor” dedi.

MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, mesajını “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'i kaybetmenin acısını yaşadığımız yeni bir 4 Nisan'a daha ulaşmanın burukluğu ve hüznü içerisinde, başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey olmak üzere Türk milliyetçiliğinin kutlu davası için hayatlarını hiçe sayarak feda eden binlerce şehidimizi Rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları Cennet olsun” diye bitirdi. (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@