Türker: Devlet Yönetimindeki Zaafiyet Giderilmeli

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Devlet yönetimindeki zaafiyetin giderilmesi ve devletin basiretli bir devlet adamı anlayışıyla yönetilmesinin hızlı bir şekilde sağlanmasını istedi.

Haberler 29.08.2015, 14:36
Türker: Devlet Yönetimindeki Zaafiyet Giderilmeli

ANKARA(ANKA) – DSP Genel Başkanı Masum Türker, Devlet yönetimindeki zaafiyetin giderilmesi ve devletin basiretli bir devlet adamı anlayışıyla yönetilmesinin hızlı bir şekilde sağlanmasını istedi.

DSP Genel Başkanı Masum Türker, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın, bir ulusun yokluklara rağmen tüm gücüyle mücadele etmesi ve bağımsızlığını kazanmasının en önemli sembolü olduğunu belirten Türker, “Türk milletinin gücünü ortaya koyan, milletimizin sarsılmaz azmi ve yüksek iradesiyle kazanılan 30 Ağustos’ta destansı bir zafer elde edilmiştir. Çok zor koşullara rağmen kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilerlemesi, yüceltilmesi ve gelişmesi için demokrasi en uygun rejimdir. Bu nedenle demokrasiyi koruyup kollamak, geliştirmek hepimizin görevi olmalıdır” dedi.

Son dönemlerde yurtiçinde ve yurtdışında artarak devam eden, askerlerin ve polislerin bazılarının şehit bazılarının da gazi olmasına neden olan terör faaliyetlerini kınayan Türker, “Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü sağlamak için dil, din ve mezhep ayrımı yapmaksızın milli birlik ve beraberlik içinde olmalıyız” dedi.

DSP Lideri Masum Türker, mesajını “Devlet yönetimindeki zaafiyet giderilmeli ve devletin basiretli bir devlet adamı anlayışıyla yönetilmesi hızlı bir şekilde sağlanmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zaferi’nin 93. Yıldönümünde başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve minnetle anıyorum” diye bitirdi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@