Turk Parti Listeleri Süresinden Önce Tamamladı

-Türk Parti Genel Başkanı Özgüç: AKP Kaos Ortamı Yaratmak İstiyor ANKARA (ANKA) – TURK PARTİ Genel seçimlerle ilgili adaylarını süresinden önce tamamlandı. 81 il ve tüm seçim çevrelerinde tüm adaylar belirlendi. Yoğun bir a

Haberler 06.04.2015, 06:21
Turk Parti Listeleri Süresinden Önce Tamamladı

-Türk Parti Genel Başkanı Özgüç: AKP Kaos Ortamı Yaratmak İstiyor

ANKARA (ANKA) – TURK PARTİ Genel seçimlerle ilgili adaylarını süresinden önce tamamlandı. 81 il ve tüm seçim çevrelerinde tüm adaylar belirlendi.

Yoğun bir aday belirleme çalışması geçirdiklerini belirten TURK PARTİ Genel Başkanı Ahmet Eyüp Özgüç "81 il ve tüm seçim çevrelerinde aday listelerimizi hazırladık. Adaylarımızın hepsi eğitimli, bulundukları bölgelerde saygın insanlar. TURK PARTİ seçimlere güçlü bir kadro ile girerek, Türkiye'nin gündemine oturacaktır" dedi.

Kendilerine çeşitli partilerden ittifak teklifi geldiğini de hatırlatan TURK PARTİ Genel Başkanı Özgüç "Biz TURK PARTİ olarak seçimlere gireceğiz. Daha önce belirttiğim gibi çeşitli nedenlerle seçime giremeyen partiler ve adaylarına kapımız her zaman açıktır. 8 Haziran'da Türkiye yeni ufuklara yelken açacaktır. Halkımız gerekli sağduyuyu gösterecek ve sandıkta yolsuzluğa, adaletsizliğe, hırsızlığa ve talana dur diyecektir" diye konuştu.

-KAOS ORTAMI OLUŞTURMAK İSTENİYOR-

Türkiye'de yaşanan son olaylara da değinen Genel Başkan Ahmet Eyüp Özgüç açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Son günlerde ülkemizde yaşanan olayların hiç birisi normal değil. Tüm Türkiye'de elektrikler kesiliyor. Terör örgütü adliye basıp, savcımızı şehit ediyor. İstanbul'un göbeğinde Emniyet Müdürlüğü'ne saldırı düzenleniyor. Fenerbahçe'nin takım otobüsü kurşunlanıyor. Bunların hiç biri normal değil. Kan kaybeden AKP adeta adım adım ülkeyi kaosa sürükleyip seçimleri iptal ettirme çabası içerisinde gözüküyor. Biz TURK PARTİ olarak buna izin vermeyeceğiz. Milletimizi sağduyuya davet ediyoruz." (ANKA)

(ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@