Tanal: Hangi Pisliği Akıtırlarsa Akıtsınlar Mücadeleden Vazgeçmeyeceğiz

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, hakkında linç kampanyası başlatıldığını vurgulayarak, “Lafım yüce milletimize. 1 Kasım\'da doğacak güneş ile milletimizin sırtına yapışan bu karanlık kan emici yaratıkları gün yüzüne çıkartıp tarihe diri diri gömeceğiz. Sabırlı olun, güçlü durun, hangi pisliği akıtırlarsa akıtsınlar mücadeleden vazgeçmeyeceğiz” açıklamasında bulundu.

Haberler 27.08.2015, 15:17
Tanal: Hangi Pisliği Akıtırlarsa Akıtsınlar Mücadeleden Vazgeçmeyeceğiz

ANKARA (ANKA) - CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, hakkında linç kampanyası başlatıldığını vurgulayarak, “Lafım yüce milletimize. 1 Kasım'da doğacak güneş ile milletimizin sırtına yapışan bu karanlık kan emici yaratıkları gün yüzüne çıkartıp tarihe diri diri gömeceğiz. Sabırlı olun, güçlü durun, hangi pisliği akıtırlarsa akıtsınlar mücadeleden vazgeçmeyeceğiz” açıklamasında bulundu.

Tanal Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Soysuz ak troller ve seçim öncesi yerini garantiye almak isteyip Erdoğan'a yaranmaya çalışan, Meclis’te uyuyup elini kaldırıp indirmekten başka hiçbir şey yapmayarak bu milletin çektiği sıkıntılara göz yuman bazı fırsatçı siyasetçiler beni kendi havuz medyalarında, sosyal medyada linç etmeye kalkıyorlar” dedi.

Küfürlerle karşılaştığını öne süren Tanal, şunları kaydetti:

“Sabah akşam, ölmüş hacı ana babama söven, milletin kanını içerek beslenen, başka partilerin yöneticilerinin ailelerine hakaret eden, küçük kız çocuklarına tecavüz edilmesine göz yuman, kendisinden başka herkesi ahlaksız bilip türlü ahlaksızlığı yapan, bu ülkenin sanatçılarını, askerlerini, gençlerini, aydınlarını, geleceğini, onurunu hapislere atan, terörist ilan eden ama gerçek teröristlerle kol kola gezenler, bu ülkenin kadınlarını saçlarından sürükleyen, gülmesine, yapacağı çocuğa giyimine, konuşmasına karışan, sen sus diyen, her türlü ahlaksızlığı sapıklığı kendisinde hak bilen kişiler kendi kan emici dürtüleriyle ahlak ve şereften bahsediyorlar. Bugün bunu yapanlar halk değil halkın üzerine yapışmış kan emici yaratıklardır ve bana yapılan bu iğrenç linç kampanyası ile karaktersizlikte seviye atlamışlardır. Uğur Mumcu'nun dediği gibi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya kalkan bu paralı askerlere sözüm; soru önergemde Sümeyye Erdoğan’ın adı bile geçmemektedir. Basına verdiğim haberin başlığı ‘Türkiye'nin kuzeydoğusunda İslami terör tehdididir’ Söz konusu örgüt liderinin kendi internet sitesinden yaptığı açıklamalar bana mal edilmeye çalışılmaktadır. Kendi vatandaşını kendi milletvekilini yerden yere vurup radikal örgüt liderine arka çıkmak laf ettirmemek ancak sizin fıtratınızda vardır. Devletin milletin kesesinden aldıkları maaş ile kendilerine muhalefet eden herkese sorgusuz hakaret eden satılık insanlara laf anlatmak yersiz ve zaman kaybı. Benim lafım yüce milletimize. 1 Kasım'da doğacak güneş ile milletimizin sırtına yapışan bu karanlık kan emici yaratıkları gün yüzüne çıkartıp tarihe diri diri gömeceğiz. Sabırlı olun, güçlü durun, hangi pisliği akıtırlarsa akıtsınlar mücadeleden vazgeçmeyeceğiz.”  (ANKA)

(HND/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@