Şükür Uyardı: Bugün Mahkeme Kararlarını Uygulatmayan Yarın Seçim Sonuçlarını Tanımaz

İSTANBUL (ANKA) – Bağımsız İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, mahkemenin bir tutukluyu serbest bırakma kararını uygulatmamak için iktidarın tüm gücünü kullandığını savunurken, “Siz bugün mahkeme kararlarını uygulatmadıysanız

Haberler 27.04.2015, 01:03
Şükür Uyardı: Bugün Mahkeme Kararlarını Uygulatmayan Yarın Seçim Sonuçlarını Tanımaz

İSTANBUL (ANKA) – Bağımsız İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, mahkemenin bir tutukluyu serbest bırakma kararını uygulatmamak için iktidarın tüm gücünü kullandığını savunurken, “Siz bugün mahkeme kararlarını uygulatmadıysanız yarın seçim sonuçlarını dahi tanımazsınız! Gösterdiniz ki siz hileyi çok iyi bilirmişsiniz” açıklamasında bulundu.

Şükür, Twitter hesabından gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken "Adalet mülkün temeliyken ne mülk bıraktınız ne de adalet! Elbet Allah'ın da terazisi var, bakalım kaç okka geleceksiniz?” dedi.

Şükür, şunları kaydetti: 

“Mahkemenin bir tutukluyu serbest bırakma kararını uygulatmamak için iktidarınızın tüm yozlaşmış gücünü kullanan siz, anayasaya darbe yaptınız. Silivri'deki Hidayet Karaca ve diğer tutukluların tahliye kararını uygulamayanlar o andan itibaren onlar tarafından esir alınmışlardır. Mahkemenin tahliye kararını cebren ve hile ile uygulayın veya uygulamayın ana bu millet gerçek yüzünüzü artık gördü! Bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa daha sonra bu topraklara hukuk inşallah geri gelecek de, siz yine de Allah'ın adaletini bekleyin! Türkiye Cumhuriyeti'nde bugünleri tarihçiler sivil darbe dönemi olarak kaleme alacak. Sizleri ise darbeci diye tanımlayacak! Tüm dünya, mahkeme kararlarını askıya aldığınız an itibariyle zulmünüzü bir kez daha görmüş oldu. 12 Eylül ve 28 Şubat ile anılacaksınız! Siz bugün mahkeme kararlarını uygulatmadıysanız yarın seçim sonuçlarını dahi tanımazsınız! Gösterdiniz ki siz hileyi çok iyi bilirmişsiniz!” (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@