Siyasi Partilerin Milletvekili Geçici Aday Listeleri Açıklandı: Ak Parti Batman Adayında Değişikliğe Gitti

ANKARA (ANKA) – Yüksek Seçim Kurulunun, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri açıklandı. AK Parti’nin Batman 2. sıra adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen’in yerine geçici listede Ahmet İnal’

Haberler 15.04.2015, 14:49
Siyasi Partilerin Milletvekili Geçici Aday Listeleri Açıklandı: Ak Parti Batman Adayında Değişikliğe Gitti

ANKARA (ANKA) – Yüksek Seçim Kurulunun, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri açıklandı. AK Parti’nin Batman 2. sıra adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen’in yerine geçici listede Ahmet İnal’ın adı yer aldı.

Yüksek Seçim Kurulu’nun,  7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri için geçici milletvekili aday listeleri Resmi Gazete’nin Son Mükerrer sayısında yayımlandı. AK Parti’de 550 adaydan 451’i erkek, 99’u kadın. AK Parti’de adayların 2’si ilkokul, 41’i lise mezunu, 186’sı lisansüstü, 321’i ise lisans mezunu. AK Parti 7 Nisan’da Yüksek Seçim Kurulu’na verdiği listede bir milletvekili adayında değişikliğe gitti. AK Parti’nin YSK’ya sunduğu listede Batman 2. Sıra milletvekili adayı olarak gösterilen Mehmet Emin Ekmen’in çekilmesi üzerine Ahmet İnal milletvekili adayı gösterildi. YSK’nın kararına göre AK Parti’nin geçici milletvekili aday listesi şu isimlerden oluştu:

ADANA

1.            NECDET ÜNÜVAR                         

2.            FATMA GÜLDEMET SARI            

3.            SADULLAH KISACIK                    

4.            TALİP KÜÇÜKCAN                         

5.            MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ           

6.            ESRA YALVAÇ                               

7.            MEHMET CAN                                 

8.            MUSTAFA ÇALIŞKAN                  

9.            ASUMAN TEKİN                             

10.          KASIM PAMUK                              

11.          MEHMET FARUK BOZKURT       

12.          RAMAZAN DEMİR                         

13.          MEHMET AY                                   

14.          HASAN BERZAN TOPRAK           

 

ADIYAMAN

1.            AHMET AYDIN                                 

2.            ADNAN BOYNUKARA                   

3.            İBRAHİM HALİL FIRAT                 

4.            SALİH FIRAT                                    

5.            İCLAL YALÇIN TUTUŞ                  

 

AFYONKARAHİSAR

1.            HALİL ÜRÜN                                     

2.            ALİ ÖZKAYA                                       

3.            REMZİYE SIVACI                             

4.            AKİF ÖZKALDI                                  

5.            FATİH BEDER                                    

 

AĞRI

1.            ABDULLAH ATALAY                      

2.            YILMAZ ENSAROĞLU                      

3.            HALİL ÖZYOLCU                              

4.            ALİ KONYAR                                     

 

AKSARAY

1.            İLKNUR İNCEÖZ                                

2.            NEVZAT PALTA                                 

3.            HÜSEYİN HÜYÜK                              

 

AMASYA

1.            MEHMET NACİ BOSTANCI            

2.            SAİT YÜCE                                       

3.            HASAN ALİ CESUR                         

 

ANKARA 1. BÖLGE

 

1.            YALÇIN AKDOĞAN                        

2.            AHMET GÜNDOĞDU                      

3.            ALİ İHSAN ARSLAN                       

4.            JÜLİDE SARIEROĞLU                    

5.            MURAT ALPARSLAN                     

6.            ERTAN AYDIN                                 

7.            TÜLAY SELAMOĞLU                     

8.            FATİH ŞAHİN                                   

9.            MUHAMMET EMİN ZARARSIZ    

10.          HASAN ALBAYRAK                       

11.          ERCAN KINACI                               

12.          BARIŞ AYDIN                                  

13.          MURAT KÖSE                                  

14.          HASAN KARAGÖZ                          

15.          HATİCE DEMİRTAŞ                       

16.          HAYDAR ŞAHİN                              

17.          FATMA COŞAR KARACAN          

18.          MEHMET ALİ CANLI                     

 

ANKARA 2. BÖLGE

1.            EMRULLAH İŞLER                         

2.            AHMET İYİMAYA                          

3.            LÜTFİYE SELVA ÇAM                  

4.            VEDAT BİLGİN                               

5.            AYDIN ÜNAL                                  

6.            AYHAN YILMAZ                             

7.            MAHMUT SAMİ MALLI                

8.            NEVZAT CEYLAN                           

9.            AHMET BABA                                  

10.          NURİ ELİBOL                                   

11.          ADEM CEYLAN                               

12.          SELİM CERRAH                               

13.          BÜLENT YAĞMUR                          

14.          NESLİHAN CENK                            

 

ANTALYA

1.            LÜTFİ ELVAN                                   

2.            MUSTAFA KÖSE                             

3.            HÜSEYİN SAMANİ                         

4.            GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ              

5.            SENA NUR ÇELİK                           

6.            İBRAHİM AYDIN                            

7.            ATAY USLU                                     

8.            İBRAHİM TÜRKİŞ                           

9.            NEVİN KORKMAZ ZOR                 

10.          HAKKI BEŞKAZALI                        

11.          ERCAN MEKTEPLİOĞLU               

12.          İZZET YILMAZ                                

13.          MURTAZA TAMYÜREK                 

14.          MUSTAFA AKDENİZ                       

 

ARDAHAN

1.            ORHAN ATALAY                             

2.            YUNUS BAYDAR                             

 

ARTVİN

1.            İSRAFİL KIŞLA                                

2.            VEDAT KİBAR                                  

 

AYDIN      

1.            MEHMET SADIK ATAY                 

2.            ABDURRAHMAN ÖZ                     

3.            ZEYNEP ARMAĞAN USLU           

4.            MUSTAFA SAVAŞ                          

5.            METİN YAVUZ                                

6.            ERSİN ESENLİK                              

7.            CENGİZ ALTINTAŞ                        

 

BALIKESİR

1.            MAHMUT POYRAZLI                    

2.            SEMA KIRCI                                    

3.            ALİ AYDINLIOĞLU                        

4.            AYŞE KARDAŞ                                

5.            KASIM BOSTAN                              

6.            MEHMET BAYYİĞİT                      

7.            HİLAL DEMİRÖZER                       

8.            MUSTAFA CANBEY                       

 

BARTIN

1.            YILMAZ TUNÇ                                

2.            MUSTAFA YELKENCİ                   

 

BATMAN

1.            ZİVER ÖZDEMİR                            

2.         AHMET İNAL                                     

3.            MURAT GÜNEŞTEKİN                  

4.            ADİLE GÜRBÜZ                             

 

BAYBURT

1.            NACİ AĞBAL                                  

2.            BÜNYAMİN ÖZBEK                      

 

BİLECİK

1.            HALİL ELDEMİR                            

2.            RAMAZAN KURTULMUŞ             

 

BİNGÖL

1.            ŞEBNEM KOCAKELÇİ                   

2.            ENVER FEHMİOĞLU                      

3.            FEYZİ BERDİBEK                            

 

BİTLİS

1.            VEDAT DEMİRÖZ                           

2.            EDİP SAFTER GAYDALI                

3.            FATİH KADİRİOĞLU        

             

BOLU

1.            ALİ ERCOŞKUN                               

2.            FEHMİ KÜPÇÜ                                

3.            MEHMET EMİN GÜZ                      

 

BURDUR

1.            REŞAT PETEK                                  

2.            İBRAHİM EKİCİ                               

3.            KAMİL ÖZCAN                                 

 

BURSA

1.            MEHMET MÜEZZİNOĞLU           

2.            EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ             

3.            CEMALETTİN KANİ TORUN       

4.            HÜSEYİN ŞAHİN                            

5.            İSMET SU                                         

6.            HAKAN ÇAVUŞOĞLU                    

7.            ÖNDER MATLI                                

8.            ZEKERİYA BİRKAN                      

9.            BENNUR KARABURUN                 

10.          GÜRSEL DÖNMEZ                         

11.          YÜKSEL YENİ                                

12.          NİHAT NASIR                                  

13.          HARUN AKIN                                 

14.          AHMET KILIÇ                                

15.          OSMAN MESTEN                           

16.          HALİDE SERPİL ŞAHİN                

17.          CEMİLE YİĞİT                                

18.          SALİH BAŞPARMAK                     

 

ÇANAKKALE

1.            BÜLENT TURAN                               

2.            İSMAİL KAŞDEMİR                         

3.            JÜLİDE İSKENDEROĞLU             

4.            SEBAHATTİN GÜNER                  

 

 

ÇANKIRI

1.            MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU    

2.            HÜSEYİN FİLİZ                                  

 

ÇORUM

1.            SALİM USLU                                    

2.            CAHİT BAĞCI                                   

3.            LÜTFİYE İ.CERİTOĞLU KURT       

4.            AHMET SAMİ CEYLAN                  

 

DENİZLİ

1.            NİHAT ZEYBEKCİ                             

2.            MEHMET YÜKSEL                           

3.            BİLAL UÇAR                                      

4.            NURCAN DALBUDAK                    

5.            OSMAN YÜCELİŞ                            

6.            EMİN OKKAYA                                

7.            PERAL ULUKÖY                               

 

DİYARBAKIR

1.            CEVDET YILMAZ                              

2.            MEHMET SELİM ENSARİOĞLU  

3.            SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ                  

4.            OYA ERONAT                                   

5.            FAZIL HÜSNÜ ERDEM                   

6.            ABDURRAHMAN KURT                

7.            ALİ İHSAN MERDANOĞLU          

8.            MUSTAFA ELGÖRMÜŞ                 

9.            NETİCE ARSLAN                            

10.          ALAATTİN PARLAK                       

11.          ABBAS BARIŞ                                 

 

DÜZCE

1.            FARUK ÖZLÜ                                  

2.            FEVAİ ARSLAN                               

3.            AYŞE KEŞİR                                    

 

EDİRNE

1.            ŞEMSETTİN EMİR                          

2.            FATMA AKSAL                               

3.            MUSTAFA OKUR                            

 

ELAZIĞ

 

1.            ŞUAY ALPAY                                  

2.            METİN BULUT                                

3.            SERPİL BULUT                               

4.            ÖMER SERDAR                              

 

ERZİNCAN

1.            TALHA EROL DURMAZ               

2.            SERKAN BAYRAM                          

 

ERZURUM

1.            EFKAN ALA                                       

2.            ADNAN YILMAZ                                              

3.            ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU           

4.            İBRAHİM AYDEMİR                        

5.            ABDURRAHİM FIRAT                    

6.            ZAFER TARİKDAROĞLU                

 

ESKİŞEHİR

1.            NABİ AVCI                                        

2.            SALİH KOCA                                      

3.            EMİNE NUR GÜNAY                      

4.            MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ         

5.            YETKİN TETİK                                

6.            ALİ DEMİREL                                  

 

GAZİANTEP

1.            MEHMET ŞİMŞEK                          

2.            ABDULHAMİT GÜL                       

3.            ŞAMİL TAYYAR                             

4.            CANAN CANDEMİR ÇELİK         

5.            ABDULLAH NEJAT KOÇER         

6.            MEHMET ERDOĞAN                     

7.            SERPİL KAVRAK                            

8.            ALİ ŞAHİN                             

9.            FİKRET MURAT TURAL    

10.          YUSUF ERDEM GÜZELBEY           

11.          MEHMET M. KARADUMAN     

12.          MUHAMMED H. TANRIÖVER    

 

 GİRESUN

1.            TURHAN ALÇELİK                           

2.            ADEM TATLI                                      

3.            MEHMET GELDİ                                             

4.            HATİCE KOCAOĞLU                       

 

GÜMÜŞHANE

1.            KEMALETTİN AYDIN                      

2.            FERAMUZ ÜSTÜN                          

 

HAKKARİ

1.            OSMAN KIZILBAN                          

2.            RÜSTEM ZEYDAN                           

3.            MEHMET ERTUŞ                             

 

HATAY

1.            ADEM YEŞİLDAL                              

2.            ORHAN KARASAYAR                     

3.            MEHMET ÖNTÜRK                         

4.            MEHMET ALĞAN                            

5.            HACI BAYRAM TÜRKOĞLU          

6.            TÜLİN DURGUN YETİM               

7.            İBRAHİM NACİ YAPAR                  

8.            MEHMET HACIOĞLU                    

9.            CANAN KAHRAMAN                     

10.          AHMET DEMİRTAŞ                         

 

IĞDIR

1.            FERDİ TURAN                                  

2.            CENGİZ ŞEYRAN                              

 

ISPARTA

1.            SÜREYYA SADİ BİLGİÇ                   

2.            RECEP ÖZEL                                      

3.            İSMAİL ÖZDEMİR                           

4.            AYŞE USTA                                       

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

1.            İDRİS GÜLLÜCE                               

2.            MİHRİMAH BELMA SATIR           

3.            EROL KAYA                                       

4.            AHMET BERAT ÇONKAR                           

5.            OSMAN CAN                                   

6.            BERAT ALBAYRAK                           

7.            İSMET UÇMA                                  

8.            METİN KÜLÜNK                                             

9.            RAVZA KAVAKCI KAN                    

10.          ERKAN KANDEMİR                        

11.          ALEV DEDEGİL                                 

12.          MEHMET ALİ PULCU                     

13.          HASAN SERT                                    

14.          HÜSEYİN YAYMAN                         

15.          OSMAN BOYRAZ                             

16.          FAİK IŞIK                                           

17.          HULUSİ ŞENTÜRK                           

18.          ŞEYMA DÖĞÜCÜ                            

19.          BİLAL TOPÇU                                   

20.          RABİA İLHAN                                   

21.          FATMA VARANK                            

22.          ADEM SEFER                                     

23.          HURŞİT YILDIRIM                            

24.          FAHRİ YASİN ŞENER                      

25.          PINAR K.HACIBEKTAŞOĞLU      

26.          AYŞE KARTAL                                

27.          MUSTAFA DEMİRAL                     

28.          MUSTAFA ÖZMEN                         

29.          ESMA ERSİN                                    

30.          ALİM ERDEMİR                               

31.          COŞKUN KOÇ                                  

 

İSTANBUL 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            VOLKAN BOZKIR                             

2.            AYŞE NUR BAHÇEKAPILI                              

3.            EKREM ERDEM                               

4.            AZİZ BABUŞCU                               

5.            DURMUŞ ALİ SARIKAYA                              

6.            ETHEM TOLGA                                

7.            ŞİRİN ÜNAL                                      

8.            FATMA BENLİ                                  

9.            HÜSEYİN BÜRGE                             

10.          SEVİM SAVAŞER                             

11.          HAYDAR ALİ YILDIZ                        

12.          MARKAR ESEYAN                            

13.          OKTAY SARAL                                  

14.          AHMET HALDUN ERTÜRK           

15.          AHMET BAHA ÖĞÜTKEN            

16.          AHMET HAMDİ ÇAMLI                 

17.          HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ                 

18.          İBRAHİM SOLMAZ                          

19.          BEDRİ BAŞ                                        

20.          İSMAİL ERGÜNEŞ                           

21.          MEHMET ER                                      

22.          PERİHAN TOĞAY                            

23.          MUHARREM BALTACI                  

24.          REŞİDE YÜKSEL                               

25.          MAHMUT DOĞAN                         

26.          SÜLEYMAN ENES KILIÇ                 

 

İSTANBUL 3

1.            MUSTAFA ŞENTOP  

2.            ÖZLEM ZENGİN                                              

3.            FEYZULLAH KIYIKLIK                      

4.            MEHMET MUŞ                                

5.            MEHMET DOĞAN KUBAT           

6.            TÜLAY KAYNARCA                     

7.            ABDURRAHİM BOYNUKALIN   

8.            HARUN KARACA                          

9.            UĞUR IŞILAK                                   

10.          MUSTAFA YENEROĞLU                 

11.          MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU  

12.          MEHMET METİNER                       

13.          HALİS DALKILIÇ                            

14.          MAHMUT ÖVÜR                             

15.          YILDIZ SEFERİNOĞLU                 

16.          FATMA BETÜL SAYAN KAYA    

17.          TÜLİN M. KESTANE                      

18.          MEHMET BAYKAN                         

19.          RESUL KURT                                     

20.          BETÜL BİRER                                    

21.          ABDULLAH BAŞCI                            YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

22.          ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER                

23.          CELAL BABAYİĞİT                          

24.          HAKAN BAHADIR                           

25.          HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK              

26.          YEŞİL AYTULUM TURUT              

27.          YASİN ZÜLBAHAROĞLU               

28.          ABDULLAH SADIKSOY                  

29.          ARİF KALMAZ                                  

30.          FATMA NUR YAVUZ                      

31.          FEVZİ DURMUŞ                               

 

İZMİR 1. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            VEYSEL EROĞLU                              

2.            FATMA S.NÜKHET HOTAR          

3.            CEMİL ŞEBOY                                 

4.            HÜSEYİN KOCABIYIK                   

5.            OZAN CEYHUN                                

6.            NECİP NASIR                                   

7.            CEMAL BEKLE                                

8.            MAHMUT ATİLLA KAYA              

9.            BEDİHA TÜRKYILMAZ                   

10.          TALİP UZUN                                     

11.          KAZIM ERTEN                                   

12.          ÖMER SERTBAŞ                                              

13.          GÜRBÜZ AKBULUT                        

 

İZMİR 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            MUSTAFA İBRAHİM TURHAN   

2.            NESRİN ULEMA                                              

3.            HAMZA DAĞ                                   

4.            KEREM ALİ SÜREKLİ                       

5.            DURMUŞ BOZTUĞ                         

6.            MEHMET BAYINDIR                       

7.            SAVCI SAYAN                                  

8.            NEŞE GÜRÇAY                                 

9.            TANSU KAYA                                   

10.          BİLAL KIRKPINAR                            

11.          ESRA ALADAĞ                                 

12.          ALİ HADİM                                       

13.          MÜJDE ÇELİK                                   

 

KAHRAMANMARAŞ

1.            MAHİR ÜNAL                                  

2.            NURSEL REYHANLIOĞLU             

3.            VEYSİ KAYNAK                                

4.            SEVDE BAYAZIT KAÇAR                

5.            MEHMET UĞUR DİLİPAK             

6.            MEHMET İLKER ÇİTİL                     

7.            TÜRK İSLAM KARAKOÇ                

8.            İMRAN KILIÇ                                    

 

KARABÜK

1.            OSMAN KAHVECİ                           

2.            SEDAT NAMAL                                

 

KARAMAN

1.            RECEP KONUK                                

2.            RECEP ŞEKER                                   

 

KARS

1.            MEHMET UÇUM                             

2.            YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY  

3.            ENSAR ERDOĞDU                           

 

KASTAMONU

1.            MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN    

2.            METİN ÇELİK                                    

3.            ZAFER NALBANTOĞLU                 

 

KAYSERİ

1.            MEHMET ÖZHASEKİ                      

2.            AHMET DOĞAN                               

3.            YAŞAR KARAYEL                            

4.            KEMAL TEKDEN                             

5.            HAVVA TALAY ÇALIŞ                   

6.            HALİL ERGEN                                  

7.            İSMAİL TAMER                               

8.            AVŞAR ASLAN                                 

9.            AYDIN KALKAN                               

 

KIRIKKALE

1.            OĞUZ KAĞAN KÖKSAL                

2.            RAMAZAN CAN                                              

3.            ABDULLAH ÖZTÜRK                      

 

KIRKLARELİ

1.            HAMDİ IRMAK                                

2.            VOLKAN GÖÇ                                   

3.            AYTAÇ AKSOY                                 

 

KIRŞEHİR

1.            SALİH ÇETİNKAYA                         

2.            HACI TURAN                                    

 

KİLİS

1.            REŞİT POLAT                                    

2.            AHMET SALİH DAL

                        

KOCAELİ

1.            FİKRİ IŞIK                                          

2.            RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU     

3.            ZEKİ AYGÜN                                     

4.            İLYAS ŞEKER                                     

5.            MEHMET AKİF YILMAZ                 

6.            CEMALETTİN KAFLI                         

7.            SAMİ ÇAKIR                                     

8.            AYŞE MÜGE OLŞEN                       

9.            HALİT ÇOKAN                                  

10.          YALÇIN COŞTUR                              

11.          YAHYA COŞKUN                              

 

KONYA

1.            AHMET DAVUTOĞLU                   

2.            MUSTAFA BALOĞLU                     

3.            HÜSNÜYE ERDOĞAN                    

4.            ZİYA ALTUNYALDIZ                        

5.            MUHAMMET UĞUR KALELİ        

6.            LEYLA ŞAHİN USTA                        

7.            MEHMET BABAOĞLU                   

8.            ABDULLAH AĞRALI                        

9.            HALİL ETYEMEZ                               

10.          RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK           

11.          HACI AHMET ÖZDEMİR                

12.          ÖMER ÜNAL                                    

13.          MUSTAFA KAYA                             

14.          ÖMER FARUK KANIK                    

 

KÜTAHYA

1.            MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI             

2.            VURAL KAVUNCU                          

3.            İSHAK GAZEL                                   

4.            AHMET TAN                                     

MALATYA

1.            ÖZNUR ÇALIK                                  

2.            TAHA ÖZHAN                                  

3.            MUSTAFA ŞAHİN                           

4.            NURETTİN YAŞAR                           

5.            BÜLENT TÜFENKCİ                         

6.            BAYRAM TAŞKIN                            

 

MANİSA

1.            RECAİ BERBER                                 

2.            UĞUR AYDEMİR                             

3.            SELÇUK ÖZDAĞ                                              

4.            MURAT BAYBATUR                       

5.            ŞULE TUNALI                                   

6.            İSMAİL BİLEN                                  

7.            MUSA YILMAZ                                 

8.            GÜZİDE İÇEN KASAP                     

9.            BİLAL TEMEL                                    

 

MARDİN

1.            ORHAN MİROĞLU                         

2.            GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY     

3.            MEHMET VEJDİ KAHRAMAN     

4.            ABDULLAH ERİN                            

5.            CENGİZ DEMİRKAYA                   

6.            MEHMET EMİN DENİZ                  

 

MERSİN

1.            MUSTAFA M. GÜLTAK                  

2.            YILMAZ TEZCAN                           

3.            MUHSİN KIZILKAYA                     

4.            ZEYNEP GÜL YILMAZ                    

5.            İBRAHİM GÜL                                 

6.            ARİF YILDIRIM                               

7.            MEHMET EMİN KAPLAN             

8.            PINAR NAR                                     

9.            CEMAL BALKAYA                        

10.          ABDULLAH KUZ                           

11.          MEHMET TAŞKIRAN                    

 

MUĞLA

1.            HASAN ÖZYER                              

2.            HASAN KÖKTEN                           

3.            ELVAN GÖÇER                              

4.            MEHMET YAVUZ DEMİR            

5.            MUHİTTİN KAYABAŞ                    

6.            ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN   

 

MUŞ

1.            MEHMET EMİN ŞİMŞEK                 

2.            ABDULSELAM ER                            

3.            HALİS SALTIK                                  

 

NEVŞEHİR      

1.            MUSTAFA AÇIKGÖZ                     

2.            MURAT GÖKTÜRK                        

3.            EBUBEKİR GİZLİGİDER               

 

NİĞDE

1.            ALPASLAN KAVAKLIOĞLU       

2.            ERDOĞAN ÖZEGEN                      

3.            YAŞAR ATAÇ                                 

 

ORDU

1.            NUMAN KURTULMUŞ                 

2.            OKTAY ÇANAK                               

3.            İHSAN ŞENER                                   

4.            AYŞE NİLGÜN TOMAKİN             

5.            ŞAKİR ÇOBAN                                 

 

OSMANİYE

1.            SUAT ÖNAL                                      

2.            MÜCAHİT DURMUŞOĞLU          

3.            MEHMET SARI                                

4.            EMİR HASAN ARSLANTAŞ          

 

RİZE

1.            HASAN KARAL                                

2.            HİKMET AYAR                                  

3.            OSMAN AŞKIN BAK                       

 

SAKARYA

1.            AYŞENUR İSLAM                             

2.            MUSTAFA İSEN                                              

3.            ALİ İHSAN YAVUZ                           

4.            RECEP UNCUOĞLU                        

5.            ALİ İNCİ                                                             

6.            RECEP HACIEYÜPOĞLU                

7.            BİLGEHAN DOĞRU                        

 

SAMSUN

1.            AKİF ÇAĞATAY KILIÇ                     

2.            AHMET DEMİRCAN                       

3.            FUAT KÖKTAŞ                                 

4.            ÇİĞDEM KARAASLAN                   

5.            HASAN BASRİ KURT                      

6.            KAMURAN ÖZDEN                        

7.            YILMAZ HOCAOĞLU                      

8.            HÜSEYİN AVNİ ÇATAL                  

9.            ADEM TUNCER                               

 

SİİRT

1.            YASİN AKTAY                                   

2.            HAŞİM TAŞKIRAN                          

3.            ALİ İLBAŞ                                           

 

SİNOP

1.            CENGİZ TOKMAK                          

2.            NAZIM MAVİŞ                             

 

SİVAS

1.            İSMET YILMAZ                               

2.            HİLMİ BİLGİN                                  

3.            SELİM DURSUN                                

4.            ADEM YILDIRIM                              

5.            YALÇIN ÖZDEMİR                           

 

ŞANLIURFA

1.            NUREDDİN NEBATİ                        

2.            MEHMET KASIM GÜLPINAR      

3.            SEYİT EYYÜPOĞLU                         

4.            MAZHAR BAĞLI                                             

5.            HALİL ÖZCAN                                  

6.            HAMİDE SÜRÜCÜ                          

7.            AHMET EŞREF FAKIBABA            

8.            MEHMET AKYÜREK                       

9.            MAHMUT KAÇAR                           

10.          YUSUF EĞİLMEZ                             

11.          YILDIZ KONAL SÜSLÜ                    

12.          ABDULLAH YEŞİL                             

 

ŞIRNAK

1.            ARSLAN TATAR                               

2.            ADNAN ŞIK                                      

3.            LEZGİN ADIYAMAN                       

4.            RİZGİN BİRLİK                                 

 

TEKİRDAĞ

1.            MUSTAFA YEL                                

2.            AYŞE DOĞAN                                  

3.            METİN AKGÜN                               

4.            EYÜP KANAR                                   

5.            HAKAN SUNAL                               

6.            AHMET ÜZGÜN                                             

 

TOKAT

1.            COŞKUN ÇAKIR                            

2.            CELİL GÖÇER                                

3.            FATMA GAYE GÜLER                  

4.            FATİH AKGÜN                               

5.            MUSTAFA ARSLAN                      

 

 TRABZON

1.            SÜLEYMAN SOYLU                      

2.            MUHAMMET BALTA                    

3.            AYŞE SULA KÖSEOĞLU              

4.            ADNAN GÜNNAR                           

5.            NİHAT TOSUN                                 

6.            SALİH CORA                                     

 

TUNCELİ

1.            MEHMET TUNÇ                                              

2.            ALİ ULVİ SEYREK                             

 

UŞAK

1.            MEHMET ALTAY                              

2.            EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN                               

3.            HÜSEYİN KESKİN                            

 

VAN

1.            BURHAN KAYATÜRK                     

2.            ÖMER ÇAHA                                    

3.            NAHİDE HAKAN                                              

4.            FARUK ALPASLAN                          

5.            HAMDULLAH ŞEVLİ                       

6.            ÖZGE BURAK DEGER                     

7.            YAKUP ALADAĞ                                              

8.            NİZAMETTİN AĞAR                       

 

YALOVA

1.            FİKRİ DEMİREL                                

2.            MEHMET DEMİRHAN                    

 

YOZGAT

1.            ABDULKADİR AKGÜL                    

2.            ERTUĞRUL SOYSAL                        

3.            YUSUF BAŞER                                  

4.            İSKENDER MİNAR                          

 

ZONGULDAK

1.            HÜSEYİN ÖZBAKIR                        

2.            FARUK ÇATUROĞLU                     

3.            ÖZCAN ULUPINAR                         

4.            EMİNE ÇİFT                                      

5.            AKIN KAYMAK. (ANKA)

(YE/ÖZK)


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
parçalı az bulutlu
banner978
Günün Anketi Tümü
Sözleşmeli Personelin kadroya geçirilmesini doğru buluyor musunuz?
Sözleşmeli Personelin kadroya geçirilmesini doğru buluyor musunuz?
Namaz Vakti 23 Ekim 2019
İmsak 05:37
Güneş 07:01
Öğle 12:38
İkindi 15:36
Akşam 18:05
Yatsı 19:23
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 8 17
2. Trabzonspor 8 15
3. Fenerbahçe 8 14
4. Başakşehir 8 14
5. Malatyaspor 8 13
6. Galatasaray 8 13
7. Sivasspor 8 12
8. Konyaspor 8 12
9. Gaziantep FK 8 11
10. Antalyaspor 8 11
11. Göztepe 8 9
12. Beşiktaş 8 9
13. Ankaragücü 8 9
14. Denizlispor 8 8
15. Kasımpaşa 8 8
16. Çaykur Rizespor 8 8
17. Gençlerbirliği 8 6
18. Kayserispor 8 4
Takımlar O P
1. Hatayspor 8 17
2. Akhisar Bld.Spor 8 16
3. Fatih Karagümrük 8 15
4. Altay 8 15
5. Ümraniye 8 14
6. Keçiörengücü 8 14
7. Balıkesirspor 8 13
8. Bursaspor 8 12
9. İstanbulspor 8 11
10. Erzurum BB 8 11
11. Adana Demirspor 8 10
12. Menemen Belediyespor 8 8
13. Adanaspor 8 7
14. Osmanlıspor 8 7
15. Altınordu 8 5
16. Boluspor 8 5
17. Giresunspor 8 5
18. Eskişehirspor 8 -5
Takımlar O P
1. Liverpool 9 25
2. Man City 9 19
3. Leicester City 9 17
4. Chelsea 9 17
5. Arsenal 9 15
6. Crystal Palace 9 14
7. Tottenham 9 12
8. Burnley 9 12
9. Sheffield United 9 12
10. Bournemouth 9 12
11. West Ham 9 12
12. Aston Villa 9 11
13. Wolverhampton 9 11
14. M. United 9 10
15. Everton 9 10
16. Brighton 9 9
17. Southampton 9 8
18. Newcastle 9 8
19. Norwich City 9 7
20. Watford 9 4
Takımlar O P
1. Barcelona 9 19
2. Real Madrid 9 18
3. Granada 9 17
4. Real Sociedad 9 16
5. Atletico Madrid 9 16
6. Sevilla 9 16
7. Villarreal 9 14
8. Athletic Bilbao 9 13
9. Getafe 9 13
10. Valencia 9 13
11. Levante 9 11
12. Real Valladolid 9 11
13. Osasuna 9 11
14. Deportivo Alaves 9 11
15. Mallorca 9 10
16. Eibar 9 9
17. Celta de Vigo 9 9
18. Real Betis 9 9
19. Espanyol 9 5
20. Leganés 9 2
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@