Siyaset Kulislerini Harekete Geçiren İddia! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti Yönetimi Ve Kabinede Değişiklik Yapacak!

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Hande Fırat gündeme bomba gibi düşen bir iddiada bulundu. Hande Fırat'ın bugünkü yazısına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem AK Parti yönetiminde hem de kabinede değişikliklere gidecek.

Siyaset Kulislerini Harekete Geçiren İddia! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti Yönetimi Ve Kabinede Değişiklik Yapacak!

Hürriyet'ten Hande Fırat'ın bugün kaleme altığı iddia siyaset kulislerinde bomba etkisi yaptı. Hande Fırat'ın iddiasına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem AK Parti yönetiminde hem de kabinede değişiklikler yapacak.

AK PARTİ YÖNETİMİ VE KABİNEDE DEĞİŞİKLİK İDDİASI!

Bugünkü köşe yazısı ile gündem belirleyen Hande Fırat AK Parti'nin kongre sürecinde sona gelindiğine dikkat çekerek, “AK Parti'de bir süredir devam eden kongreler artık sona eriyor. Parti içerisinde tüm il teşkilatları kısa bir süre içinde tamamen yenilenmiş olacak. 24 Mart'ta ise Ak Parti'nin büyük kongresi yapılacak. AK Parti kulislerinde bu büyük kongre öncesi sürpriz bir gelişme yüksek sesle konuşulmaya başlandı.” dedi.

AK Parti kulislerinden elde ettiği bilgileriaktardığını ifade eden Hande Fırat, “Bu kulislerdeki bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem kabinede hem de parti yönetiminde çok önemli değişiklikler yapacak. Bu konuda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurmaylarıyla bir süredir çalışma halinde olduğu dile getiriliyor.” ifadelerini kullandı.

2023'E SORUNSUZ GİRİLECEK!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabinede ve AK Parti yönetiminde yapacağı değişikliklerin ana kriterinin performans olacağını söyleyen Hande Fırat, “Bu değişikliklerle Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerinin hazırlığına gayriresmi olarak başlayacak. Reformlara ve ekonomiye ağılşık verilerek 2023 yılına sorunsuz şekilde girilmesi amaçlanıyor. Ayrıca AB ve ABD ile aradaki tüm sorunlara rağmen kazan-kazan ilişkisinin tesis edilmesine yönelik adımlar atılacak.” şeklinde belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@